Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

КНУКіМ FINAL FEST

Дата: 19.06.2017 | Рубрика: Новини

Наприкінці навчального року Студентський парламент КНУКіМ спільно з Факультетом журналістики і міжнародних відносин влаштував грандіозний фінальний фестиваль з безліччю розважальних конкурсів, квестів та концертною програмою.

На головній площі вишу спорудили сцену, де студенти мали змогу проявити свої вокальні таланти у конкурсі караоке. Далі на всіх бажаючих чекала захоплива квест-гра, що складалася з цікавих завдань, де на фінальному етапі учасники повинні були зібрати літери з 10 точок в університеті та скласти докупи певну фразу «Привіт, літо», яка і привела їх до перемоги.

На всіх переможців чекали круті призи від спонсорів фестивалю, а саме – безкоштовні лимонади та круасани в кав’ярні «Lviv Croissants», години безкоштовного відвідування «FRAT social club» та ігрового бару «Around», сертифікати до квест-кімнати, безлімітні абонементи на фітнес «HiitWorks» та ще чимало сюрпризів. Також молодь могла поласувати безкоштовною солодкою ватою, смачним пуншем та повеселитися на 12-метровому батуті прямо на головній площі Університету культури.

У рамках фестивалю всі бажаючі могли взяти участь у драйвовому хореографічному батлі. На сцені танцівники демонстрували пластичність, відчуття ритму та індивідуальний стиль. Кожен номер ніби відображав внутрішній світ учасника, зближуючи його із глядачами. Також хореографічні постановки дивували своїм емоційним наповненням, адже студенти хотіли поділитися своїми відчуттями з присутніми на заході. Оцінювала майстерність молоді учасниця багатьох хореографічних конкурсів, серед яких і найпопулярніший телевізійний проект країни «Танцюють всі-4», Галина Пєха.

Також найерудованіші студенти Університету культури змагались в «Інтелектуальній мішені». Вони, об’єднавшись у команди, міркували над різнорівневими і різногалузевими запитаннями та отримувала бали за правильні відповіді. Учасниками інтелектуальної гри стали команди: «Пегас» (ФЖіМВ: соц.-66), «Верховна Рада» (ФК: дм-66, дм-76, мад-56), «Бульбашки» (ФК: мс-35), «Ківі» (ФГРіТБ: гртс-46), «Штабенята» (представниці профорієнтаційного штабу «Абітурієнт-2017»), «Союз» (ФК і ФРіШБ), «Нєгасімая» (ФЕПІТ). А підраховували кількість балів та слідкували за дотриманням правил змагання представниці Наукового товариства студентів.

Захід вразив своїм масштабом і професійною підготовкою. Фестиваль подарував студентам море позитивних емоцій та незабутніх вражень. Молодь зізналась, що ще неодноразово із задоволенням побувала б на такому дійстві. А на завершення організатори влаштували грандіозну вечірку в нічному клубі AROUND, на якій студенти змогли відірватися на повну.

Контакти