Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

КНУКіМ LOVE STORY

Дата: 16.02.2017 | Рубрика: Новини

До Дня закоханих творчі та креативні першокурсники групи ТМ-76 зіркового Факультету режисури і шоу-бізнесу влаштували незабутнє святкування для КНУКіМівців.

1 2

На заході студенти богемного Київського національного університету культури і мистецтв мали змогу сказати один одному про свою любов і подарувати приємні подарунки.

3 4

Цікавий режисерський задум першокурсників неабияк вразив гостей свята. Студенти підготували яскравий сценарій, розробили захопливу конкурсно-розважальну програму та влаштували масовий флеш-моб.

5 6

Протягом дня закохані за допомогою таємних листів могли освідчитися в коханні один одному та закріпити свою любов, доторкнувшись до крил Амура.

8 10

Для усіх охочих привітати свою половинку святковою валентинкою працювала пошта Амура.

14 15

Тим, хто не знайшов своє кохання, або не зміг зважитися на перший крок, режисери естради пропонували завітати до таємної кімнати «Kеks shop» та дізнатися свою долю у мольфарки.

13

На заході талановиті ведучі майстерно виконували усі побажання студентів, перевтілювались в різноманітні образи, виконували відомі музичні хіти та запрошували кожного на інтерактивні ігри.

18 19

Найпопулярнішим місцем для студентських селфі стала приваблива фотозона «Love is».

11

Завдяки майбутнім режисерам естради та масових свят викладачі й студенти Київського національного університету культури і мистецтв отримали незабутні враження та позитивні емоції, що супроводжували їх впродовж усього дня.

20

Контакти