Телефони для абітурієнтів: (044) 285-44-03, 285-43-86

КНУКіМ любить Україну!

Дата: 16.09.2015 | Рубрика: Новини

У всі історичні часи молодь завжди була і є рушійною силою демократичних перетворень та змін. У Міжнародний день демократії (International Day of Democracy) юнаки і дівчата з усіх куточків нашої країни, зі Сходу та Заходу, які стали єдиною дружною студентською родиною КНУКіМ, взявшись за руки, висловили свою любов до рідної країни. Почуття, що живе і пульсує в кожному з них.

Бажання зберегти цілісність національного простору спонукало студентів усіх факультетів вийти на головну площу університету та заявити масштабним флешмобом – «КНУКіМ ♥ UA». Більше 500 осіб під звучання державного гімну України у синьо-жовтих кольорах створили абревіатуру вишу – КНУКіМ, а поряд палаюче червоне серце.

1

603 628 км кв. – гори й полонини, ліси й степи, річки й моря, Галичина й Поділля, скіфи і трипільці, Мазепа і Шевченко… Велика і велична історія народу, який завжди прагнув волі. Родюча земля, на якій споконвіку вирощують хліб працьовиті люди. І вічна боротьба, коли «дух і тіло рве до бою».

Українська молодь – прагне захищати інтереси свого народу. В тяжкі часи для Батьківщини студентство не хоче втікати із країни, а має велике бажання бути корисним їй. Бо це – їхня країна, що заявила про себе всьому світові – МИ Є! МИ ЄДИНА І НЕПОДІЛЬНА НАЦІЯ!

Ніяка сила не переможе те, що має вільний дух, дух демократії. Наш народ усе здолає! Він уміє як самовіддано працювати, так і боротися та боронити свою землю. Об’єднуючись, тримаючись за руки, стискаючи зброю, сплітаючись одним бажанням: жити у своїй мирній країні.

Саме цей дух надихнув трипільців на створення неповторної кераміки. Саме цей дух підштовхнув Ярослава Мудрого до будівництва величного Софійського собору. І як не намагалися знищити нашу культуру вороги, нікому: ні татаро-монголам, ні Катерині II, ні сучасній Російській імперії – не вдалося й не вдасться це зробити.

Україна – це Ялта, Донецьк, Львів, Миколаїв, Дніпропетровськ… Кожне місто, селище, село – це частина величної історії та культури нашої Батьківщини. Ненька-Україна у нас одна і єдина.

Дух справжнього патріотизму і відданості своїй країні переповнював серця молоді по завершенні флешмобу. Всі обіймалися, зі сльозами на очах аплодували один одному.

Із проведенням патріотичного флешмобу привітав студентство Михайло Поплавський:

2

 «Я сподіваюсь на вашу віру в Україну, ваші освіченість, патріотизм, на ваші сучасні погляди на життя. Переконаний, аби реалізувати ті амбітні цілі, що ставить перед собою сьогодні суспільство, аби провести реформи, стати повноправним членом Європейського Союзу, як ніколи потрібна ваші енергія, запал, наполегливість. Ви бачите скільки студентів першого курсу сьогодні засвідчили свою любов до держави і з яким ентузіазмом, тому що – це любов від душі. Молодь завжди має бути в авангарді всіх змін, які відбуваються в країні. За вами її  майбутнє. КНУКіМ – любить Україну!».

3

Своїми думками щодо майбутнього країни та переживаннями за її долю поділилися студенти Київського національного університету культури і мистецтв.

4

Анна Стеценко (гр. ФП-42):

«Патріотизм – це любов та повага до своєї країни, до свого народу, до звичаїв і традицій, віросповідання та мови, відповідальність за свої вчинки, а також це щоденна праця, направлена на поліпшення добробуту своєї родини, країни, міста, села, вулиці, будинку. Я патріотка своєї держави і мрію зробити Україну кращою, бо своє майбутнє хочу створювати саме тут».

5

Юлія Сєркова (гр. МЕВ-94):

«На мою думку, Україна – це держава, в котрій переважає духовний світ людей, і я поважаю цю відмінність, якої, на жаль, немає в інших країнах. Я взяла участь у цьому флешмобі, бо вважаю, що звичайний студент, який є патріотом, може набагато більше, ніж знані на всю країну чиновники. Молоді небайдуже життя українського народу, і ми зможемо зробити все, щоб поліпшити рівень життя в Україні».

6

Анастасія Єфименко (гр. ПР-14):

«Із самого дитинства Україна віддавала мені своє тепло, вчила цінувати навколишню красу. Я дуже вдячна своїм батькам, що виросла саме в цій країні. Її традиції, культура, символіка – найкраще та найрідніше. Віночок на моїй голові – не просто прикраса, він відображає патріотичний стан моєї душі. Я люблю Україну!»

7

«Я люблю Україну за її неперевершену душу, за чарівні та квітучі краєвиди, за співочі голоси та безмежні поля. І кожен, хто своїми вчинками підтверджує свою любов до країни, є патріотом. А щирість та доброта наших співвітчизників відомі далеко за її межами. Патріотизм для мене – це перш за все почуття, які наповнюють душу!» – поділилася думкою студентський декан Факультету журналістики і міжнародних відносин Лілія Галицька.

8

«Ще змалку бабуся навчила мене українських пісень, і з тих часів я патріот, бо ці милозвучні слова, чарівну мелодію я досі пам’ятаю. Щоб бути патріотом, не обов’язково ходити у вишиванці або махати прапорцем, головне – з душею ставитися до України, підтримувати її в тяжку днину і бути ладними віддати за неї своє життя», – зазначив голова Студентського парламенту КНУКіМ Вадим Осаула.

9

 

Контакти
Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.