Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

Коронація слова Анатолія Матвійчука

Дата: 01.06.2012 | Рубрика: Новини

Народний артист України, популярний співак, автор віршів і музики численних композицій, професор КНУКіМ Анатолій Матвійчук став лауреатом 12-го щорічного міжнародного літературного конкурсу “Коронація Слова”. За пісню “Колискова ненародженому сину” в номінації “Пісенна лірика” Анатолій Миколайович отримав Першу премію.

Однім із важливих напрямів власної професійної діяльності вважає викладацьку. На кафедрі менеджменту шоу-бізнесу КНУКіМ Анатолій Миколайович веде кілька спецкурсів: “Менеджмент шоу-бізнесу”, “Креативні технології”, “Основи журналістської майстерності”, “Психологія творчості”.

В його творчому доробку 8 авторських компакт-дисків: “Два птахи”, “Полустанок любові”, “Король Шапіто”, “Зачарована краса”, “Ключі від Раю”,”Жажда”, “Моя зоря”, “Сповідь”. А також чотири поетичні книжки: “Вірші”, “Ноїв Ковчег”, “Предтеча”, “Сповідь”, поетичні публікації в газетній і журнальній періодиці.

Створював пісні, вірші і поетичні тексти для Софії Ротару, Михайла Поплавського, Лариси Доліної, Ірини Понаровської, Назарія Яремчука, Оксани Білозір, Таїсії Повалій, Ірини Білик, Віталія та Світлани Білоножко, Валерія Леонтьєва, Алли Кудлай…

Всього Анатолій Матвійчук написав понад 500 пісень, що виконувалися на професійній сцені. З концертними виступами гастролював не лише Україною, також побував у Канаді, Росії, Словаччині, Болгарії, Англії, Ізраїлі та Італії.

Бажаємо Анатолію Миколайовичу Матвійчуку успіху, здоров’я, невичерпної творчої енергії, наснаги і музи, яка б постійно його окриляла на підкорення нових мистецьких вершин.

Контакти