Телефони для абітурієнтів: (044) 285-44-03, 285-43-86

Кубок Гумору у КНУКіМ

Дата: 21.12.2012 | Рубрика: Новини

У Київському національному університеті культури і мистецтв раніше ходив міф про те, що студенти Інституту журналістики і міжнародних відносин славляться своєю серйозністю та не мають почуття гумору. ІЖіМІВці вирішили розвіяти цей стереотип раз і назавжди! Саме тому керівництво Інституту разом із студентським парламентом провели міжкафедральний фестиваль гумору за кубок КВК.

Вітальним словом розпочала гумористичне змагання проректор КНУКіМ, директор Інституту журналістики і міжнародних відносин, завідувач кафедри міжнародних відносин Інна Олександрівна Костиря.

Кубок Гумору у КНУКіМ

«Я дуже хочу, щоб наш інститут розвивався! А без гумору це неможливо. Тому я від щирого серця вітаю вас з цією подією та бажаю удачі всім командам, що беруть участь у фестивалі. Хай переможе найкращий!», – урочисто промовила Інна Олександрівна.

Серед членів журі були:

 • заступник директора, доцент кафедри іноземних мов, кандидат культурології Оксана Олександрівна Білецька;
 • заступник директора, магістр зовнішньоекономічної діяльності, кандидат культурологічних наук Марина Іванівна Шевченко;
 • завідувач кафедри, доктор філологічних наук, професор Микола Степанович Тимошик;
 • завідувач кафедри, доцент, кандидат соціологічних наук Інна Петрівна Шевель;
 • професор КНУКіМ, Анатолій Васильович Матвійчук;
 • президент Студентського парламенту КНУКіМ Вадим Осаула.

Головою журі була незрівняна Інна Олександрівна Костиря, директор Інституту.

Під бурхливі оплески глядачів присутніх у залі, розпочав шоу Дмитро Коток. Пісня «Bad Romance» у його виконанні, що належить співачці LadyGaga, справила неповторне тріумфальне враження на глядачів.

Кубок Гумору у КНУКіМ

Дотепні та веселі ведучі заходу Віктор Буренін та Анастасія Близнюк по черзі викликали на сцену п’ять збірних – команди кожної кафедри Інституту журналістики і міжнародних відносин.

Кубок Гумору у КНУКіМ

Виборювали право бути переможцями фестивалю такі команди:

 1. «Е91» (кафедра журналістики та видавничої справи),
 2. «Dangerous pen» (кафедра соціології),
 3. «Натараторили» (кафедра реклами та зв’язків з громадськістю),
 4. «Один за всіх» (кафедра реклами та зв’язків з громадськістю),
 5. «Дипломат» (кафедра міжнародних відносин).

Це був дійсно вражаючий бій гумору! Під час виступу команд, захоплення гостей заходу було настільки, що щирий сміх линув по всіх поверхах Інституту! Було безліч влучних жартів про веселе студентське життя. Вибір для членів журі був нелегким. Але, все ж таки, переможця було визначено! Під затамовані подихи глядачів, Марина Іванівна Шевченко назвала ім’я переможця.

Кубок Гумору у КНУКіМ

Ним стала команда кафедри реклами та зв’язків з громадськістю «Натараторили». Вона отримала головний приз – кубок Гумору КНУКіМ, щирі привітання від членів журі та шалені овації глядачів.

Кубок Гумору у КНУКіМ

Київський національний університет культури та мистецтв вітає переможців та запрошує всіх бажаючих об’єднуватися для подальшого розвитку КВК в університеті.

Контакти
Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.