Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

Кулінарні батли

Дата: 05.03.2015 | Рубрика: Новини

Нещодавно Студентський парламент Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Київського національного університету культури і мистецтв побував на кулінарному конкурсі «Кухні народів світу», організованому учнями 5-11 класів гімназії «Оболонь» міста Києва.

1 2

Окрім студентів КНУКіМ, на свято були запрошені професор вишу Ігор Миколайович Грищенко і керівник шкільного харчування Оболонського району Наталія Олексіївна Перегуда.

3 4

На так званому кулінарному змаганні юні повари представили кухні Греції, Норвегії, США, Польщі, України та інших країн. Гості високо оцінили рівень підготовки і відповідальність дітей, здорову конкуренцію, а також велике бажання і прагнення до пізнання.

5 6

Незважаючи на чудову презентацію різноманітних страв, прихильність все ж таки здобула команда, яка відповідала за українську кухню. Наприкінці смачного конкурсу Студентський парламент ФГРіТБ провів кулінарну вікторину. За правильні відповіді школярі отримали приємні подаруночки.

7 8

КНУКіМівці були вражені кулінарною старанністю та кмітливістю юних конкурсантів. Подякувавши за гостинність і теплий прийом, студенти навзаєм запросили школярів до університету культури на екскурсію фаховими лабораторіями Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу.

9 10

Представники Студпарламенту КНУКіМ переконані, що конкурси за фаховим спрямуванням допомагають юні заздалегідь визначитись із майбутньою професією і таким чином, обравши потрібну спеціальність, ретельніше підготуватись до вступу.

11 12

Ну а якщо випускники гімназії, отримавши диплом про повну загальну середню освіту, вирішать продовжити навчання у ВНЗ, двері Київського національного університету культури і мистецтв для них завжди гостинно відчинені.

Контакти