Телефони для абітурієнтів: (044) 285-44-03, 285-43-86

КВН “Кубок університету”

Дата: 28.04.2012 | Рубрика: Новини

Ліга КВН Київського національного університету культури і мистецтв спільно із Студентським парламентом університету провела змагання за “Кубок університету з КВН”.

Як відомо, Київський національний університет культури і мистецтв – виш, у якому талановитих студентів найбільше. Це підтвердили і команди, які змагалися за кубок.

Відважні команди веселих і кмітливих нашого університету:

  • команда «Штопор», Інститут журналістики і міжнародних відносин;
  • команда «Цревна Звезда» Факультет культурології;
  • команда «3,5», Інститут кіно і телебачення;
  • команда «Давайте серйозно», Інститут дизайну і реклами;
  • команда «Баранки ГНУ», Факультет культурології.

Не обійшлося і без суддівської колегії, яка у студентські роки також грала в КВН. Головою журі був начальник Департамену управління навчальним процесом Анатолій Васильович Гуменчук. Також студентські змагання оцінювали: Леся Василівна Малоока, голова студентського профкому, викладач Кафедри менеджменту шоу-бізнесу, Ірина Юріївна Мельник, декан Факультету менеджменту та економіки, Данило Володимирович Романенко, директор Київського військового ліцею ім. Івана Богуна, Вадим Осаула, голова Студентського парламенту КНУКіМ, Андрій Шимчик, капітан збірної КВН КНУКіМ та Микола Беньковський, голова Ліги КВН КНЕУ.

У журі було досить нелегке завдання – визначити кращих з кращих. Усі команди показали високий рівень гри, тому журі довго обговорювало своє рішення довго.

Володарями почесного кубку стала комада «3,5» Інституту кіно і телебачення. Друге місце посів «Штопор» з Інституту журналістики та міжнародних відносин. Останніми на п’єдестал ввірвалися хлопці з команди «Царевна Звезда» (Факультет культурології).

Після нагородження всі команди ділилися своїми враженнями, дякували організаторам за чудову можливість показати свої талантів, журі за усі надані командам поради та вболівальникам за палку підтримку.

Контакти
Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.