Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

«Ліга випускників»

Дата: 01.08.2017 | Рубрика: Новини

За роки існування Кафедра культурно-дозвіллєвої діяльності здійснила підготовку не одного покоління талановитих випускників, які стали визнаними діячами культури й мистецтва. Серед них: аніматори, ведучі шоу-програм, директори центрів творчості й дозвілля, івент-менеджери, директори шоу-театрів, продюсери масових свят, керівники служб соціального обслуговування та закладів культури, креативні менеджери радіокомпаній, режисери й ведучі телепроектів та інші.

Сьогодні важко знайти заклад культури, в якому б не працювали випускники Кафедри культурно-дозвіллєвої діяльності. Всі вони підтверджують високий рівень професійної підготовки, відрізняючись умінням працювати в команді, самостійно приймати креативні рішення, виявляти ініціативу, виконувати нестандартні завдання та досягати поставлених цілей. Кафедра культурно-дозвіллєвої діяльності пишається своїми випускниками, адже їхні професійні та наукові досягнення сприяють формуванню іміджу університету, який успішно розвивається.

Цьогоріч Кафедра культурно-дозвіллєвої діяльності КНУКіМ презентувала унікальний проект «Ліга випускників», який має на меті підтримку дружньої професійної співпраці із випускниками.

Зокрема, кафедра тісно співпрацює із дитячим містом професій «KidsWill», адже випускники кафедри дарують свою енергію й творчість дітям, працюючи саме в цій дозвіллєвій організації. Також «KidsWill» є базою практики, яка користується популярністю серед  студентської молоді й відома як осередок кар`єрного зростання культурологів.

У період літніх канікул особливою популярністю користуються дитячі табори. Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу «Чайка» надає можливість культурологам провести літню перерву в активній творчій праці, знайомить ККД-шок із системою виховної роботи, яка будується на принципах корисного дозвілля, позитивного мислення, арт-педагогіки, колективної творчості та здорового патріотизму. Саме тому  яскраве і насичене життя в таборі з його традиціями і ритуалами – період, коли студенти, які наважилися взяти на себе обов’язки вожатого, «шматочок серця віддають» тисячам дітей планети.

Родзинкою сучасності є розважальні проекти, зокрема шаленою популярністю користується шоу-театр «1000 і 1 ніч», де працює випускник кафедри Юрій Куций. Команда театру має професійний досвід організації урочистих подій, корпоративів, календарно-обрядових свят, квестів, театралізованих вечірок клубного формату та неодмінно влаштує важливі події життя красиво, елегантно і феєрично, а головне – даруючи тисячу відсотків драйву в одному святі.

У межах проекту «Ліга випускників» представлено Дитячий центр розвитку та творчості «Ай діти», в якому працює випускниця Кафедри культурно-дозвіллєвої діяльності Людмила Цигура. Дитячий клуб «Ай Діти» є  результатом плідної роботи людей, захоплених однією ідеєю і бажанням створити цікавий й захоплюючий дитячий світ. Центр виходить за межі стандартної системи освіти дитячих садочків, поєднуючи у вихованні дітей цікаве і захопливе, організовуючи дозвіллєвий простір, в якому діти  можуть відчути себе справді вільними, в якому маленькі відвідувачі мають змогу насолоджуватися часом й розвивати свої таланти в атмосфері дружби і доброти.

Телевізійний український простір – один із найпріоритетніших робочих платформ для молоді. На перший погляд складається враження, що ця робота не потребує значних зусиль. Проте випускниця кафедри Майя Габрук  знає, наскільки це копітка праця, адже за яскравою картинкою ховається потужна робота багатьох спеціалістів: журналістів, редакторів, режисерів. Працюючи у відділах культурно-розважального напряму, Майя реалізувала себе у творчій професії як особистість. Випускниця стверджує, що творчість починається не за робочим столом з написання тексту (там вона вже завершується), а зі збирання інформації, пошуку цікавої теми для повідомлення чи журналістського розслідування. Кожен крок у професії має розкривати увесь творчий потенціал журналіста, його обдарованість і мати на меті поліпшення, вдосконалення суспільства шляхом охоплення глибинного змісту явищ, причин і наслідків та витлумачення їх для загалу.

Випускники є постійними гостями творчих заходів, показів, майстер-класів кафедри, не винятком став і конкурс краси та талантів «Міс Факультету культурології», на який завітала Аліна Сісошвілі. Маючи здібності талановитого фотографа, Аліна допомогла закарбувати найяскравіші миттєвості Конкурсу на чудових світлинах.

Студенти Кафедри культурно-дозвіллєвої діяльності займають провідні посади в державі, зокрема, Юлія Пиндиківська працює в Міністерстві культури України на посаді головного спеціаліста відділу роботи з керівниками підвідомчих підприємств, установ та закладів з питань нагород управління персоналу.

Зберігає, популяризує та розвиває культурну спадщину у Гайворонському районі випускниця Кафедри КДД, начальник відділу культури, туризму та культурної спадщини Гайворонської райдержадміністрації Людмила Паршогуба. Зважаючи на те, що практика є важливою сходинкою в процесі підготовки студентів до самостійної фахової діяльності, виявляє сформованість готовності студента до цілісного виконання комплексу функціональних обов’язків, відділ культури, туризму та культурної спадщини Гайворонської райдержадміністрації є чудовою базою практики для культурологів та надає можливість розвивати їхній творчий потенціал,  реалізовувати планові завдання у відповідності до фаху.

Підтримує тісні зв’язки та надає консультаційну допомогу кафедрі Алла Пасічник, бібліотекар інформаційно-ресурсного центру відділу обслуговування Гайворонської централізованої бібліотечної системи. Випускниця з теплотою в серці завжди згадує рідний університет та Михайла Поплавського, адже пережиті емоції і приємні спогади про навчання зайняли гідне місце в житті Алли Пасічник, а знання, отримані в університеті, ідеально поєдналися з практичним досвідом.

Партнерські засади співпраці Кафедри із своїми випускниками стали запорукою успішного ознайомлення культурологів із майбутньою професією. Так, професійне зростання КДД-шників здійснюється у межах організацій, агенцій, компаній, які є учасниками «Ліги випускників». Зокрема, чудовою базою практики, яка надає практичні знання з  фаху, є Центр дитячо-юнацької творчості Дніпровського району м. Києва, в якому працює випускниця кафедри Юлія Кумановська.

Центр у справах сім`ї та жінок Шевченківського району м. Києва, де також працює випускниця кафедри Анастасія Федосієва, щорічно співпрацює із студентами Кафедри культурно-дозвіллєвої діяльності, спільно організовуючи соціальні проекти, які мають на меті привернення уваги громадськості до актуальних проблем у сучасних родинах.

Випускники співпрацюють з Кафедрою не лише у межах практичного спрямування, але й за науковим напрямом. Зокрема, на Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Українська культура: перспективи євроінтеграції» завітав Сергій Слободянюк, який поділився із сьогоднішнім поколінням студентів своїм життєвим і професійним досвідом.

Цьогоріч між Кафедрою культурно-дозвіллєвої діяльності й Центром української культури та мистецтва було підписано Угоду про науково-дослідну роботу на тему «Трансформаційні процеси соціальної культури в Україні». Сподіваємося, що новий напрям співпраці сприятиме  втіленню у життя якісно нових ідей та проектів, що позитивно вплинуть на розвиток вітчизняної культурології.

Уже шість років поспіль Центр української культури та мистецтва, будучи базою практики студентської молоді Кафедри культурно-дозвіллєвої діяльності, успішно реалізує міжнародні та всеукраїнські культурно-мистецькі проекти, виставки, свята, конкурси, фестивалі, фольклорні проекти, майстер-класи, кіно-концерти, вернісажі, конференції, в яких беруть активну участь культурологи. А випускники кафедри, працюючи у центрі, надають кваліфіковану допомогу студентам у набутті практичних фахових умінь і навичок.

Кафедра культурно-дозвіллєвої діяльності пропонує усім бажаючим приєднуватись до великої родини. Випускники мають змогу запропонувати свої ідеї співпраці з кафедрою, зробивши власний внесок в історію рідної «аlma-mater».

Запрошуємо випускників реєструватись на нашому сайті, приєднуватись до нашої сторінки у Facebook та долучатись до співпраці.

Контакти