Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

#ЛОВИНАМИСТО: ПОНАД МІЛЬЙОН ПЕРЕГЛЯДІВ!

Дата: 22.05.2020 | Рубрика: Новини

Всеукраїнський челендж #ЛОВИНАМИСТО , який запустили під час карантину студентки Факультету музичного мистецтва КНУКіМ, учасниці фольклорного ансамблю «Кралиця» (художній керівник – заслужений працівник культури України, професор Іван Сінельніков) набув широкого розголосу та отримав багато схвальних відгуків.
Відео побачили більше мільйона користувачів соцмереж і набуло 16 000 поширень.

На відео дівчата «передають» одна одній намисто, після чого опиняються у традиційному українському вбранні.
Особливості додало і музичне оформлення – українська народна пісня «Проведу я русалочки» у виконанні гурту «ДахаБраха», що звучала на фоні відеоряду.
До челенджу започаткованому студентами Факультету музичного мистецтва КНУКіМ долучилися й інші фольклорні ансамблі країни.

Громадське.UA розмістило пост про челендж на своїй фейсбук сторінці https://www.facebook.com/594022430618124/videos/650546158861307/

Про нього також розповіли на телеканалі «24», а ще за версією Інстаграм-каналу «#ШоТам» – #ЛОВИНАМИСТО визнаний найкращим карантин-челенджем в Україні.

Одна з учасниць фольклорного ансамлю «Кралиця» Юлія Вітранюк розповіла телеканалу «BBC News Україна», як виникла ідея челенджу #ЛОВИНАМИСТО, про реакцію глядачів і закцентувала увагу на красі та трендовості національного вбрання.
А також перезентувала інший відео – флешмоб до Дня вишиванки, який набув поширення у соцмережах. Присвятили його українському національному одягу.

Контакти