Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

Людина – це …

Дата: 17.05.2018 | Рубрика: Новини

Вивчення курсу «Філософія» в Університеті культури має на меті не лише ознайомити студентів із науково-теоретичними аспектами філософії як науки. Першочерговим завданням у викладанні курсу є допомогти молодій людині осягнути себе саму та наблизитися до розв’язання власних світоглядних проблем.

Саме тому впродовж навчального року в рамках вивчення дисципліни «Філософія (в т.ч. Логіка і Релігієзнавство)» Кафедра філософії за ініціативи завідувача кафедри, доктора педагогічних наук, доцента Катерини Михайлівни Кириленко проводила конкурс студентських робіт «Людина – це…» серед студентів 2-го курсу Факультету журналістики і міжнародних відносин. Для участі в конкурсі молодь мала написати філософське есе, в якому повинна була викласти власні роздуми на одвічне питання «Що ж таке людина?» та супроводити його інсталяцією на цю ж тему.

Студенти охоче взяли участь у конкурсі, оскільки подібні заходи дають можливість кожному проявити себе, сформувати свої погляди та думки. На кафедру надійшло близько 100 студентських робіт, серед яких і були обрані по 3 переможці у кожній номінації.

Вручала призи переможцям Катерина Михайлівна Кириленко, яка на початку заходу зазначила: «Кожна з ваших робіт є унікальною та неповторною. Тому сьогодні можемо з упевненістю сказати, що у конкурсі перемогли всі, хто зголосився брати участь. Разом з тим, хотілося б сьогодні відмітити окремі роботи, які запам’ятались особливо. Бажаю вам вірити в себе і ніколи не зупинятися в своєму розвитку на досягнутому, завжди іти вперед до нових звершень та перемог!».

Переможцями у номінації «Краще філософське есе» стали Анна Пономарьова (Ж-36), Вікторія Ряполова (Ж-46) та Анастасія Старостенко (МВ-56). Призами за найкращі інсталяції були нагороджені Антон Пасенюк (МВ-56), Ілона Карпенко (ФП-96) та Марія Кундас (ПР-16). Також призами були відзначені Марія Дорога (Ж-36) та Лілія Куротчин (МЕВ-66), чиї роботи запам’ятались журі. Всі лауреати отримали від Кафедри філософії навчальні посібники «Філософія: наука і культура» та «Історія філософії: культурологічний контент».

Катерина Михайлівна наголосила, що інсталяції будуть експонуватись на постійно діючій виставці творчих робіт студентів поряд з Кафедрою філософії.

Проведення творчих навчальних заходів у черговий раз підтверджує, що в Університеті культури вчитися цікаво!

Контакти