Майстер-клас від Олени Тураєвої

Дата: 13.09.2018 | Рубрика: Новини

На Факультеті хореографічного мистецтва відбувся майстер-клас зіркової випускниці Кафедри бальної хореографії Університету культури, хореографа-постановника, куратора танцювальних та спортивних шоу-програм, директора центру підвищення кваліфікації для танцюристів і фігуристів «Topdancer», дипломованого магістра з психології, сертифікованого тренера з психоматики, тілесно-орієнтованої, танцювально-рухової терапії Олени Тураєвої.

Майстер-клас був присвячений темі танцювальної терапії, зняття психологічних блоків, визначенню творчих цілей і втіленню мрій.

«Я заздрю вам, бо якщо б у мене був зараз шанс вступити на перший курс Університету культури, прожити заново всі студентські роки, я була б найщасливішою людиною.

Насправді, всі дисципліни, котрі я вивчала, від народного танцю до психології – допомогли мені на кожному етапі мого життя», – зазначила Олена Тураєва.

Розпочався майстер-клас з того, що кожен студент відповів на 2 запитання: «Ким я є?» та «Ким я хочу бути?». Саме ці відповіді стали основою для танцювально-рухової терапії.

«Під час цього завдання ви маєте зрозуміти чи є ви насправді тою людиною, про яку зазначили у себе в записах.

Ми виключимо світло, і ви заплющите очі, для того щоб максимально сфокусуватись на своєму внутрішньому стані.

Наше завдання – зрозуміти, що дає вам опору та що вами рухає»,– підкреслила експерт.

Під час танцювально-рухової терапії, молодь навчилась відчувати окремо всі свої частини тіла та зрозуміла, за що вони «відповідають».

• Голова – місце, де живуть наші страхи
  • Шия – відповідає за часові рамки та швидкість думки
  • Плечі – майданчик, де розміщується весь тягар відповідальності за те, що ми робимо
  • Лікті – особисті кордони
  • Пальці – вираз емоцій відносно іншої людини
  • Грудна клітина – наші страхи
  • Живіт – відносини з батьками
  • Стегна – розкутість
  • Коліна – опора, відповідають за те, наскільки стійко ви стоїте на ногах по життю
  • Стопи – впевненість у своїх силах.

«За допомогою цієї вправи ми змогли викорінити систему блоків під час ваших рухів, а це неодмінно додасть амплітудності для занять з хореографії», – зауважила гостя.

Після чого студенти отримали письмову роботу – «Програма свого майбутнього за NLP технологією», яка допомогла визначити мету і готовність до дій. Кожен мав відповісти на 10 запитань, котрі б або підтвердили реальність мрії, або ж її відсутність.

1. Яка моя мета?
  2. Що я можу зробити для її здійснення?
  3. Що я відчуватиму, коли її досягну? Що почую? Що побачу?
  4. Що мені дасть досягнення цієї мети?
  5. Де, коли і з ким я готовий добитись бажаного результату?
  6. Через скільки це відбудеться?
  7. Яких ресурсів потребуватиме процес досягнення мети?
  8. З якими проблемами я зіштовхнусь на шляху до своєї мети?
  9. Що я можу зробити для своєї цілі за найближчі 24 години?
  10. Як ви себе нагороджуватимете за досягнення мети?

«Запам’ятайте, будь-які ваші можливості можна трансформувати у якісний результат. Ваше майбутнє залежить лише від вас!

Я пишаюсь тим, що є випускницею Факультету хореографічного мистецтва.

Цінуйте унікальну можливість навчатись в Університеті культури, адже таких знань, як у цьому навчальному закладі ви не зможете здобути у жодному виші країни», – сказала Олена Тураєва.

Майстер-клас завершився гучними оплесками та спільною фотосесією.

Амбіційні студенти Факультету хореографічного мистецтва стійко впорались з усіма завданнями, які запропонувала їм спікер, надихнулись на нові звершення та здобули важливі знання. Кваліфікований психолог навчила молодь знаходити можливості для здійснення своїх мрій, не лінуватись та повністю відчувати мову свого тіла.