Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

Майстер-клас Вілени Воронової

Дата: 08.06.2018 | Рубрика: Новини

Днями Кафедра психології КНУКіМ ініціювала майстер-клас відомого політичного психолога, брендолога, брендмейкера, релайтера, засновниці і генерального директора Міжнародного бренд-консалтингового агентства повного циклу «BRANDING & CONSULTING VVV», співзасновниці «Школи персонального брендингу, політичного піару і соціального іміджу», політичного, персонального брендингу, luxury-ритейлу, event-брендингу, експерт-практика з територіального брендингу, розробника бренд-стратегії «Брендування міст – імідж і репутація України» Вілени Воронової з дисципліни «Соціальна робота» на тему «Форми, види та методи соціокультурної реабілітації. Соціальна робота в системі культурно-дозвіллєвої діяльності».

Відвідали захід майбутні івент-менеджери – студенти ІІІ-го курсу спеціалізації «Культурологія». За словами відомого брендолога, цей майстер-клас має для неї велике особисте значення, адже можливість поділитися знаннями і досвідом з молоддю Вілена Воронова вважає своїм внеском у розвиток улюбленої професії. Нині професія івент-менеджера є актуальною і затребуваною, оскільки індустрія дозвілля швидко розвивається в Україні.

Учасники майстер-класу відчували себе вільно, коментували, дискутували з гостею, а після завершення ще довго не відпускали Вілену Воронову: фотографувались з нею, ставили індивідуальні запитання.

Наприкінці майстер-класу спікер зазначила про достатній творчий потенціал студентів і їх високий рівень обізнаності щодо впровадження дозвіллєвих технологій у сферу соціальної роботи.

Майбутнім фахівцям Вілена Воронова порадила ніколи не зупинятися на досягнутому і постійно пізнавати щось нове, адже ми не маємо межі досконалості! В тому числі професійної!

http://brend-vvv.com/blog-statyi/1848-vidverto-i-pravdivo-pro-sogodennja-fenomen-politichnogo-liderstva-politichna-psihologija.htmlhttps://vilenavoronova.blogspot.com/2018/06/blog-post_8.htmlhttps://blogs.korrespondent.net/blog/2340/3978920/

Контакти