Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

Методологічний онлайн-семінар із культурології

Дата: 19.11.2020 | Рубрика: Новини

 

 

На кафедрі івент-менеджменту та індустрії дозвілля факультету івент-менеджменту, фешн та шоу-бізнесу Університету культури відбувся методологічний онлайн-семінар щодо забезпечення якості освіти третього науково-освітнього рівня докторів філософії спеціальності 034 «Культурологія».

До участі долучились науково-педагогічні працівники кафедри, працедавці, представники компаній та установ, аспіранти та молоді науковці.

Завідувач кафедри, професор Ірина Петрова розповіла про навчальну і наукову діяльність кафедри івент-менеджменту та індустрії дозвілля, ознайомила з показниками якості та ефективної підготовки майбутніх фахівців культурологічної галузі знань.

Одним із таких показників є співпраця факультету і кафедри з роботодавцями у сфері культурних і креативних індустрій, налагодження взаємозв’язків між кафедрами інших закладів вищої освіти та безпосереднє працевлаштування аспірантів. Кафедра на постійній основі здійснює моніторинг думок здобувачів щодо якості надання комплексних знань, що дозволяє корегувати навчальні плани та програми курсів, задля вдосконалення освітнього процесу. Співпраця з роботодавцями реалізується шляхом укладання угод про співпрацю.

У межах онлайн-семінару з доповідями виступили Поліна Герчанівська, завідувачка кафедри культурології та інформаційних комунікацій Національної академії керівних кадрів культури та мистецтв; Марина Бриль, директорка Державного науково-методичного центру змісту культурно мистецької освіти; Ірина Маслікова, завідувач кафедри етики, естетики та культурології Київського національного університету імені Тараса Шевченка; Олена Павлова, професорка кафедри етики, естетики та культурології в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Доцент Катерина Гайдукевич і старший викладач Ірина Пархоменко кафедри івент-менеджменту та індустрії дозвілля ФІМФіШБ Університету культури розповіли про успішний досвід налагодження співробітництва з потенційними роботодавцями та важливість наукової комунікації для аспірантів і викладачів.

Завершуючи обговорення, науково-педагогічні працівники підбили підсумки онлайн-семінару і окреслили перспективи працевлаштування майбутніх науковців у таких структурах, як заклади вищої освіти, науково-дослідницькі та музейні установи, державні заклади культури, міністерства і відомства, пов’язані з галуззю культурології.

Контакти