Михайло Поплавський: «Будьте активними,креативними та перспективними!»

Дата: 13.02.2018 | Рубрика: Новини

Амбітні, творчі та цілеспрямовані абітурієнти зі столиці, Білоцерківського і Фастівського районів Київської області завітали на День відкритих дверей до Університету культури.

Для молоді це унікальна можливість детально дізнатися про умови вступу, творчі конкурси і зануритись у яскраве та неповторне студентське життя.

Школярів радо зустрічали представники штабу «Абітурієнт-2018», які потім провели екскурсію вищим навчальним закладом. Спочатку одинадцятикласники відвідали Факультет кіно і телебачення, на якому студенти навчаються за спеціалізаціями «Оператор кіно і телебачення», «Звукорежисер», «Фотохудожник», «Режисер кіно і телебачення», «Актор кіно», «Диктор та ведучий телепрограм, тележурналіст».

Фахова підготовка творчої молоді передбачає вивчення таких дисциплін: тележурналістика, сценарна майстерність, майстерність ведучого ефіру, техніка екранного мовлення, авторські програми на телебаченні, радіожурналістика та журналістський маркетинг, а також кілька іноземних мов.

Особливо вступників зацікавило проведення на ФКіТБ майстер-класів відомих режисерів, акторів, кліпмейкерів, телеведучих: Григорія Решетніка, Алана Бадоєва, Володимира Остапчука, Ахтема Сеітаблаєва, Жанни Бадоєвої, Людмили Харів, Надії Матвєєвої, Махайла Шаманова, які надають молоді практичні поради для самовдосконалення та успішної професійної реалізації в майбутньому.

Не менш корисною була інформація для абітурієнтів про творчі заліки на Факультеті кіно і телебачення, які проходять щосуботи з 10:00 до 16:00 (ФКіТБ, корпус 3, аудиторія 302). Це унікальна нагода для молоді представити власний талант зірковим викладачам, отримати їхню фахову оцінку і врешті – сертифікат про попереднє зарахування.

Далі молодь ознайомилась із факультетами дизайну і реклами; журналістики і міжнародних відносин; готельно-ресторанного і туристичного бізнесу; режисури і шоу-бізнесу; економіки, права та інформаційних технологій; хореографічного мистецтва; культурології та музичного мистецтва. Фахівці-практики розповіли вступникам про різноманітні престижні спеціальності, перспективи працевлаштування і майбутні посади, які вони зможуть обіймати по завершенні навчання.

Найочікуванішою подією Дня відкритих дверей для абітурієнтів стала зустріч із Михайлом Поплавським, де майбутні студенти мали змогу поставити конкретні запитання щодо вступу та подальшого навчання в Університеті культури.

«Університет культури – це успішний виш, який гарантує вам незабутні студентські роки і вдалий професійний старт.

Будьте активними, креативними та  перспективними! Кожен із вас може набагато більше, ніж ви думаєте про себе, ніж думають про вас батьки, вчителі та друзі.

Університету потрібен ваш талант та харизма!

Бажаю добра, мирного неба, оптимізму та шаленого студентського кохання!» – сказав Михайло Поплавський.

Наприкінці зустрічі абітурієнти фотографувались у зірковому виші, робили селфі з Михайлом Поплавським, ділились враженнями про День відкритих дверей. За словами майбутніх студентів, знайомство з Університетом культури було не тільки цікавим, а й змістовним та інформативним.