Михайло Поплавський: «Будьте на позитиві та атакуйте життя!»

Дата: 08.02.2018 | Рубрика: Новини

У День відкритих дверей до Університету культури завітали амбітні та цілеспрямовані абітурієнти з різних куточків країни: Житомирської, Хмельницької, Київської областей, а також зі столиці й Чернігова. Молодь приїхала, щоб на власні очі побачити омріяний мистецький виш і з перших вуст від студентів та викладачів дізнатися про оновлені умови вступу і переваги навчання.

У холі старшокласників зустріли привітні та завжди усміхнені представники штабу «Абітурієнт 2018», котрі зареєстрували і провели для них цікаву ознайомчу екскурсію вищим навчальним закладом.

Першим відвідали Факультет культурології, який здійснює ґрунтовну фахову підготовку кадрів у сфері культури й дозвілля за такими спеціалізаціями: «Музеєзнавство і пам’яткознавство», «Культурно-дозвіллєва діяльність», «Соціальні комунікації та інформаційні науки».

Викладачі факультету – це справжні професіонали своєї справи: вчені та видатні практики, представники наукової спільноти України, країн СНД та Європи, які завжди йдуть у ногу з часом, постійно удосконалюючись в рамках різноманітних міжнародних та всеукраїнських наукових програм і культурно-мистецьких проектів.

Молодь Факультету культурології також систематично бере участь у семінарах, колоквіумах, лекціях-демонстраціях, археологічних дослідженнях, круглих столах, майстер-класах і творчих зустрічах з успішними й відомими діячами науки та культури. Наприклад, зараз студенти готуються до науково-практичного семінару «Медіаграмотність у сучасному суспільстві», під час якого розглядатимуться такі питання:

– медіаграмотність та інформаційна безпека;

– цензура в сучасному медіапросторі;

– авторське право та ліцензії Creative Commons;

– бібліотечно-інформаційна діяльність і медіаграмотність;

– бібліотекар і медійна грамотність як вимога сучасного професійного діалогу;

– медіаграмотність як засіб формування компетентності майбутніх фахівців бібліотечної, інформаційної та архівної справи.

Варто зазначити, що на Кафедрі музеєзнавства і пам’яткознавства, окрім базових предметів, пропонується вивчення додаткових курсів з археології, етнографії України, архівознавства, польових досліджень, історії України, історії мистецтва, законодавства, митного права.

Студентські роки на факультеті проходять змістовно та цікаво: вечірки, веселі свята, конкурси краси. У минулому році десять красунь змагалися за почесний титул «Міс культурологія». На різних етапах конкурсу дівчата змогли продемонструвати не тільки свою унікальну зовнішню красу, але й глибокий внутрішній світ, ерудованість і талант. А переможниця отримала високе звання, корону та ціні призи.

Після відвідин ФК, абітурієнти побували на Факультеті дизайну і реклами; Факультеті журналістики і міжнародних відносин; Факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу; Факультеті режисури і шоу-бізнесу; Факультеті економіки, права та інформаційних технологій; Факультеті хореографічного мистецтва; Факультеті музичного мистецтва та Факультеті кіно і телебачення. Гості Університету культури оглянули сучасні мультимедійні аудиторії та інноваційні фахові лабораторії, довідались про напрями, за якими здійснюється підготовка, та познайомились із професорсько-викладацьким складом.

Також під час спілкування з викладачами вступників зацікавила інформація про те, що із 3 лютого по 26 липня з 10:00 до 16:00 в навчальному закладі проходять творчі заліки і консультації для абітурієнтів, які віддають перевагу мистецьким спеціалізаціям. Майбутні pr-ники, журналісти, телеведучі, оператори, режисери, фотохудожники, актори, хореографи, музиканти, вокалісти, дизайнери мають можливість завчасно познайомитись із майстрами курсів, видатними митцями-практиками, та отримати їхню фахову оцінку, представивши власний талант.

Кульмінаційним моментом Дня відкритих дверей стала зустріч з Михайлом Поплавським, який надав абітурієнтам дієві професійні поради.

«Університет культури – це модерновий виш, який входить до п’ятірки кращих мистецьких навчальних закладів Європи.

У виші створена особлива креативна атмосфера, до студентів ставляться з великою повагою та любов’ю.

Ви маєте унікальну можливість успішно стартувати вже зараз. Наше головне завдання – розкрити ваш творчий потенціал і допомогти розвивати його.

Освіта, культура та духовність повинні бути у вас на першому місці. Не бійтесь бути унікальними і виділятись із натовпу. Нам потрібна талановита, активна та креативна молодь.

Будьте на позитиві та атакуйте життя!»сказав Михайло Поплавський.

По завершенні Дня відкритих дверей молодь була неймовірно щаслива. За час проведений в Університеті культури вона отримала безліч позитивних емоцій, яскравих і незабутніх вражень!