Михайло Поплавський: «Секрет успіху –правило «7П»!»

Дата: 30.03.2018 | Рубрика: Новини

У Київському національному університеті культури і мистецтв відбувся інтерактивний майстер-клас з брендингу для першокурсників від Михайла Поплавського.

«Сьогодні епохальний історичний день. Минуло 25 років, як я очолив Київський державний інститут культури імені О.Є. Корнійчука, а нині Київський національний університет культури і мистецтв.

21 квітня 1993 року я став ректором. Згідно з Указом Президента України від 1 лютого 1999 року Київський державний університет культури і мистецтв здобув статус національного. І до сьогодні виш є національним по формі, змісту, а головне по духу. Від початку мого керівництва університет взяв високу планку розвитку. Сьогодні КНУКіМ – це потужній освітній бренд, це зіркові викладачі, сучасна матеріальна база та інноваційні освітні технології. КНУКіМ – це український Гарвард!» – розпочав Михайло Поплавський.

В рамках мотиваційного майстер-класу він представив студентам свою книгу «Ректор».

«Хочу презентувати книгу «Ректор», яка присвячена 25-річчю моєї діяльності. Це був тернистий шлях. Розповідь про те, як я і моя команда боролись за імідж, репутацію та створення бренду Університету культури.

Книга «Ректор» – це сповідь, історія мого життя, роздуми, стратегії, перспективи та досвід. Це мої PRтехнології, мій стиль, моє бачення», – сказав автор.

Михайло Поплавський у книзі розкрив багато секретів: як за допомогою PR-проекту «Співаючий ректор» і «Теорії стресу» автор досяг особистого успіху та визнання Університету культури, створив бренд «Михайло Поплавський» і вдало його капіталізував!

«Ректор» – це видання, в якому автор розповів про час і про себе, тодішнього, коли в 1990 році захистив докторську дисертацію в Ленінградському державному інституті культури ім. Н. К. Крупської, а в 1993 році очолив Київський інститут культури з двома факультетами, і нинішнього, який пройшов «Крим і Рим», щоб створити відомий не тільки в Україні, а й за кордоном Університет культури.

Книга мотиваційна, призначена для широкого кола читачів, теперішніх та майбутніх студентів, які мріють знайти свій шлях до успіху.

«Секрет мого успіху – потужна команда, яка працює за принципом «7П» – «Професіоналізм, Патріотизм, Порядність, Потужна Праця та «Преданность» Поплавському».

Я щасливий стояти перед вами. Щасливий, що нині Університет культури входить у 5-ку кращих вишів Європи культурно-мистецького спрямування. Ми працюємо на результат, аби ви гордились тим, що навчаєтесь у богемному університеті, де на вас чекає велике майбутнє.

Сила університету культури у потужному професорсько-викладацькому складі та активних талановитих студентах. Студент – є першою і центральною фігурою університету», – звернувся до студентської молоді Михайло Поплавський.

Уважно слухаючи мотиваційну і змістовну розповідь, у першокурсників з’явилось чимало запитань, як стати успішними та обрати правильну дорогу в житті.

Студенти цікавились, які саме якості цінує Михайло Поплавський в людях; як збудувати свою «імперію» з нуля; що його надихає та яке майбутнє він бачить для університету. А також запитали про формулу успіху Михайла Поплавського, якою він керується у житті.

«Будьте активними, знайте, чого хочете від життя. Забудьте слово «проблема», є «задачі», які можна вирішити.

Не бійтесь виділятись із натовпу. Ви є режисерами свого життя. Ваша доля у ваших руках. Спочатку ви працюєте на свій авторитет, а потім імідж і репутація працюють на вас. Шукайте своє місце під сонцем. Будьте завжди на плаву! Ви – нове покоління Z. За вами успішне майбутнє нашої країни.

Ви постійно мене надихаєте на нові проекти. Я люблю вас, ціную, горджуся і готовий боротися за кожного з вас! Будемо будувати з вами разом університет майбутнього», – зауважив спікер.

Продовжуючи свій діалог зі студентами, Михайло Поплавський відмітив: «В людях я найбільше ціную чесність, відданість, принциповість, надійність.

З радістю ділюсь з вами формулою успіху – «Емоційний інтелект з творчо-прикладним характером починає і виграє».

Я мрію, щоб в Україні було модно бути українцем. Щоб українці вчилися в українських вузах. Щоб українці були успішними. Успішна Україна – успішні українці!».

На захід завітав український політик і державний діяч, Президент України (2005-2010 рр.) Віктор Ющенко.

«Щиро вітаю вас з цією подією. Я глибоко шаную ту місію, яку Михайло Поплавський несе по життю.

Київський національний університет культури і мистецтв звеличує, творить і примножує нашу глибоку національну культуру.

Ви пройдете чудову школу життя, яку дає університет. З вас вийдуть прекрасні професіонали, адже ви навчаєтесь в найкращому університеті. Будьте справжніми українцями. Слава Україні!», – сказав Віктор Ющенко.

На знак подяки Михайло Поплавський презентував Віктору Ющенку книгу «Ректор» із власним автографом і побажаннями – «Великому українцю, духовному лідеру на згадку про співпрацю від Юного Орла».

У теплій, дружній атмосфері студенти Університету культури із захопленням слухали життєві історії від автора, блискучого оратора і харизматичного чоловіка – Михайла Поплавського, який своїм прикладом надихає мільйони на успіх, перемогу і самовдосконалення.