Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

Михайло Поплавський: «Університет культури – лідер освіти в Україні»

Дата: 10.02.2018 | Рубрика: Новини

Абітурієнти майже з усієї України вже встигли завітати до Університету культури. Амбітні вступники прагнуть ближче познайомитись з найпопулярнішим вишем та особисто поринути в богемну атмосферу. Так, сьогодні, у День відкритих дверей, приїхало понад 1500 школярів із Кіровоградської, Івано-Франківської, Тернопільської, Чернігівської, Хмельницької, Полтавської, Житомирської, Черкаської, Вінницької та Сумської областей, а також із Маріуполя, Львова і Запоріжжя.

Вступників зустріли усміхнені та енергійні представники штабу «Абітурієнт 2018», які одразу налаштували молодь на драйв і позитив. Запальна музика, жваве і доброзичливе спілкування, експрес-фотосесія… А далі молодь вирушила за визначеним екскурсійним маршрутом знайомитись зі структурними підрозділами вишу.

Насамперед школярі відвідали Факультет готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, на якому студенти здобувають вищу освіту за такими спеціалізаціями: «Менеджер готельно-ресторанного бізнесу», «Менеджер міжнародного туризму», Менеджер готельно-ресторанного і туристичного бізнесу».

Головною стратегією розвитку факультету є фундаментальна і практична професійна підготовка соціально мобільних, конкурентоздатних фахівців на вітчизняному та міжнародному ринку праці.

Уже сьогодні 4000 студентів факультету працевлаштувались за фахом і 1500 випускників мають власний бізнес. Так одна з успішних випускниць Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, туроператор із 23-річним досвідом, директор Київського філіалу групи туристичних компаній «Кандагар» Світлана Шуст нещодавно провела відкриту лекцію для студентів-туризмознавців з теми «Історія туризму, його напрями і перспективи розвитку в Україні». Світлана є постійним гостем вишу та регулярно ділиться своїми ґрунтовними знаннями у сфері туристичного бізнесу.

Важливий фаховий досвід у сфері міжнародних стандартів гостинності й туризму студенти здобувають під час стажування за кордоном – в готельних і ресторанних комплексах світу. Це дозволяє удосконалити рівень знання іноземних мов, розширити професійні зв’язки і працевлаштуватись ще під час навчання.

Довідавшись багато цікавого про ФГРіТБ, абітурієнти вирушили до скарбниці знань університету – Наукової бібліотеки, де студентська молодь має можливість готуватись до лекцій, практичних занять, заліків та іспитів, використовуючи Wi-fi і науковий контент українських і зарубіжних книгозбірень. Одинадцятикласники дізнались про організацію і проведення міжнародних наукових конференцій, творчих зустрічей, воркшопів, презентацій, майстер-класів та виставок, що відбуваються у бібліотеці з метою набуття ґрунтовних і додаткових знань студентів.

Один з напрямів роботи книгозбірні є проектна діяльність. «12+ книг року» – проект створений для популяризації та ознайомлення читачів із новими спеціалізованими посібниками, підручниками, публікаціями науково-педагогічного колективу Університету культури.

Упродовж Дня відкритих дверей молодь мала можливість оглянути усі навчально-практичні аудиторії і творчі лабораторії кожного факультету, по-справжньому зануритись у студентське життя та відчути неймовірно творчу атмосферу вишу. Абітурієнти побували на Факультеті дизайну і реклами; Факультеті журналістики і міжнародних відносин; Факультеті музичного мистецтва; Факультеті режисури і шоу-бізнесу; Факультеті економіки, права та інформаційних технологій; Факультеті хореографічного мистецтва; Факультеті культурології; Факультеті музичного мистецтва.

Під час спілкування із викладачами Університету культури – професорами, успішними практиками та зірковими особистостями школярі отримали відповіді на актуальні для них запитання: які документи слід подавати до Приймальної комісії, які форми навчання передбачені в університеті, за якими напрямами здійснюється підготовка, де студенти проходять практику, а також, які дисципліни вивчатимуть майбутні фахівці, і головне – де зможуть реалізувати себе після закінчення вищого навчального закладу.

«Найбільше мене зацікавив Факультет культурології. По-перше, мені до вподоби робота музеєзнавців і археологів. Гадаю, що це цікаво й досить пізнавально. А по-друге, сам Михайло Поплавський навчався на цьому факультеті! Можливо і я в майбутньому стану ректором богемного вишу!» – з гордістю підкреслив Микита Білоусов.

 «Мені імпонує велика різноманітність спеціальностей в Університеті культури, але я обрав економічний напрям. Буду вступати на Факультету економіки, права та інформаційних технологій. У майбутньому я мрію створити власний бізнес і відкрити магазин стильного одягу», – поділився думкою одинадцятикласник Сергій Проява.

 «Я люблю досліджувати цікаві теми, збирати факти і бути завжди в епіцентрі подій, тому я б хотіла стати професійним журналістом. Я вже ознайомилась із програмою творчого заліку і скоро буду його складати. Університет культури – це моя велика мрія!» – зауважила Вікторія Третьяк.

«Із професією хореографа я визначилась ще у 7 років. Я вивчала різні танцювальні стилі і напрями – від класичного до сучасного! Але тих навичок для мене виявилось недостатньо. Тому уже влітку я буду подавати документи на Факультет хореографічного мистецтва, щоб здійснити свою мрію – виступати на великій сцені країни і закордону», – розповіла Наталія Атрощенко.

Корисною для абітурієнтів стала інформація щодо підготовчих курсів в Університеті культури. Підготовка до ЗНО і творчого конкурсу здійснюється під час тренінгів від професіоналів-практиків, які мають ефективні та перевірені методики, індивідуальний підхід і стратегію, а також впроваджують систему комплексної психологічної підготовки до тестування.

Кульмінацією насиченого Дня відкритих дверей стала інформативна зустріч з Михайлом Поплавським.

 «Я радий вітати вас в Університеті культури і, без зайвої скромності, хочу сказати, що ви знаходитесь у найкрутішому виші країни.

Зі студентами працюють зіркові викладачі – справжні майстри своєї справи, які є не лише теоретиками, а й практиками. Саме Університет культури має 60% творчих спеціальностей і є лідером освіти в Україні.

Вибір професії – це початок шляху до успіху, а вища освіта – це гарантія вдалої кар’єри! Ми зацікавлені в емоційно-інтелектуальній молоді з творчо-прикладним характером, яка впевнено йде до своєї мети.

Працюйте на свій імідж і репутацію, які в майбутньому будуть працювати на вас!

Станьте зірковими студентами Університету культури!» – сказав Михайло Поплавський і акцентував увагу на сучасних тенденціях іміджмейкінгу, закликаючи бути активними у соцмережах і створювати свій унікальний образ, який би зацікавив майбутніх працедавців.

День відкритих дверей промайнув неймовірно швидко. За словами абітурієнтів, ще жоден столичний виш не зустрічав їх такою родинною теплотою та щирими усмішками.

Університет культури чекає на талановиту, амбітну і цілеспрямовану молодь у новому навчальному році!

Контакти