Михайло Поплавський: «Ви є хедлайнерами свого життя!»

Дата: 09.02.2018 | Рубрика: Новини

Творчий ентузіазм талановитої та амбітної української молоді до Університету культури постійно зростає. Щодня в межах днів відкритих дверей до вишу приїздять тисячі абітурієнтів з великим бажанням обрати улюблену професію і відчути справжню студентську атмосферу.

Сьогодні в Університеті культури побували школярі з Києва, Кіровоградської та Чернігівської областей, на яких чекала цікава екскурсія вишем та його структурними підрозділами: факультетами, кафедрами, мультимедійними аудиторіями і фаховими майстернями.

В Університету культури зосереджені найбільш перспективні, творчі і бізнесові професії, які можна здобути на Факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, Факультеті кіно і телебачення, Факультеті журналістики і міжнародних відносин, Факультеті режисури і шоу-бізнесу, Факультеті економіки, права та інформаційних технологій, Факультеті дизайну і реклами, Факультеті хореографічного мистецтва, Факультеті культурології, Факультеті музичного мистецтва.

Цього разу обдарованих абітурієнтів зацікавив Факультет режисури і шоу-бізнесу – єдиний в Україні факультет, який готує фахівців у сфері шоу-бізнесу та fashion-індустрії. Студенти цих напрямів, уже починаючи із другого курсу, є постійними учасниками та організаторами концертів, тижнів моди, майстер-класів, конкурсів краси і стилю.

Окрім того, навчальний процес ФРіШБ зосереджений на розкритті творчого потенціалу студентів спеціалізації «Сценічне мистецтво». Із молоддю працюють відомі спеціалісти з чималим практичним досвідом й унікальним підходом до кожної особистості, – провідні режисери та актори кіно, драматичних й експериментальних театрів Києва та України, поети, композитори, продюсери. А саме: Богдан Бенюк, Володимир Горянський, Володимир Мойсеєнко, Остап Ступка, Володимир Ніколаєнко, Анатолій Матвійчук та багато інших видатних професіоналів своєї справи.

Студенти вивчають теорію й історію шоу-бізнесу, рекламу, PR, концертно-гастрольну діяльність, копірайтинг, журналістику, мистецтво публічного виступу, стилістику сучасної популярної музики, режисуру естради та масових свят, майстерність актора, сценічний рух та пластику, сценарну майстерність, сценічну мову, грим, розмовні жанри на естраді, звукорежисуру, режисуру театралізованих концертів.

Із цікавими майстер-класами, тренінгами, мотиваційними виступами, практикумами та лекціями на факультеті уже побували визначні українські і зарубіжні особистості з різних сфер шоу-бізнесу, кіно, театру, музичного мистецтва та індустрії моди: Юрій Нікітін, Ахтем Сеітаблаєв, Олександр Варениця, MELOVIN, ONUKA, Кенн Кінгтон, KADNAY, El Кравчук, Володимир Бебешко, Павло Ковчег.

Після закінчення Факультету режисури і шоу-бізнесу випускники університету стають успішними продюсерами, організаторами, концертно-гастрольними директорами, менеджерами артистів, PR-менеджерами, режисерами масштабних всеукраїнських і міжнародних заходів, постановниками унікальних шоу-програм, акторами кіно й театру.

Навчаючись в університеті культури, студенти виїжджають на три місяці закордон, де проходять професійну практичну підготовку у провідних європейських установах і організаціях.

Найочікуванішою для молоді стала мотиваційна промова від Михайла Поплавського, який порадив абітурієнтам бути активними, цілеспрямованими та завжди наполегливо йти до своєї мети.

«Київський університет культури – це бренд, інноваційний освітній проект. Ми працюємо на перспективу розвитку України.

Виш сьогодні в ТОП рейтингів і входить у п’ятірку кращих культурно-мистецьких вузів Європи.

Я мрію, щоб в Україні було модно бути українцем. Я мрію, щоб в Україні було модно вчитися в українських вузах. Я мрію, щоб українці були успішними, бо успішні українці – успішна Україна! Тримаймо разом українську хвилю!

Будьте унікальними, в міру агресивними, атакуючими лідерами, не бійтесь виділятись з натовпу.

Вчіться приймати самостійні рішення. Ви є хедлайнерами свого життя.

Щастя, миру, добра та реалізації творчого потенціалу», – зазначив Михайло Поплавський.

На завершення Дня відкритих дверей школярі фотографувались на згадку про Університет культури. Попереду ЗНО, творчі заліки, конкурси і врешті здійснення заповітної мрії – навчання в одному із кращих вишів України та Європи.