Телефони для абітурієнтів: (044) 285-44-03, 285-43-86

Міс і Містер ФАКУЛЬТЕТУ ТЕАТРУ, КІНО ТА ЕСТРАДИ!

Дата: 24.09.2021 | Рубрика: Новини

Днями відбулася найгучніша подія факультету театру, кіно та естради – конкурс таланту й краси «Містер і Міс ФТКіЕ»!

Вперше за два роки креативна і цілеспрямована молодь змогла презентувати офлайн творчі здібності помножені на неординарність, харизму та інтелект.

Феєричне видовище вражало багатогранністю талановитих учасників, кожен з яких прагнув розкрити власну індивідуальність і творчу складову.

Конкурсанти виконували драйвові пісні, експресивні хореографічні композиції, демонстрували театралізовані мініпостановки, оригінальні інсценівки та цікаві естрадні номери на ходулях.

Режисерами-постановниками неймовірного дійства були студенти кафедри REMS, які розробляли сценарій і працювали над створенням свята.

Зіркове журі у складі Ірини Іващенко – декана факультету театру, кіно та естради, Ірми Вітовської-Ванци – зіркового майстра ФТКіЕ, Володимира Мойсеєнка – зіркового професора кафедри режисури естради, Світлани Деркач – завідуючої кафедри режисури естради, компетентно обрало переможців та номінантів конкурсу.

Міс ФАКУЛЬТЕТУ ТЕАТРУ, КІНО І ЕСТРАДИ стала Ніка Бржезицька

Містер ФАКУЛЬТЕТУ ТЕАТРУ, КІНО І ЕСТРАДИ – Іван Колєсніков

Віце-міс ФТКіЕ – Анна Апалікова

Віце-містер ФТКіЕ – Ерік Хобта.

Також учасники отримали номінації:

• Міс глядацьких симпатій – Ніка Бржезицька
  • Містер глядацьких симпатій – Ерік Хобта
  • Міс артистичність – Лілія Паламар
  • Містер артистичність – Іван Колєсніков
  • Міс сексуальність – Вікторія Медлярська
  • Містер сексуальність – Валентин Шабанов
  • Міс ніжність – Анна Апалікова
  • Містер мужність – Даніїл Каба.

Декан Ірина Іващенко висловила захоплення талантом творчої студентської молоді, побажала переможцям і номінантам участі у цікавих проєктах та нових звершень

Згодом на Міс факультету театру, кіно та естради Ніку Бржезицьку та Містера факультету театру, кіно та естради Івана Колєснікова чекає новий конкурс загальноуніверситетського масштабу: Міс і Містер КНУКіМ, перемогу в якому вони прагнуть здобути.