МІС І МІСТЕР ФІПіКБ 2020!

Дата: 04.03.2020 | Рубрика: Новини

Факультет інформаційної політики та кібербезпеки феєрично відкрив сезон «Міс і Містер 2020»! Влаштувала грандіозне шоу неординарна і творча молодь у стилі «ГЛАМУР СОЦМЕРЕЖ».

Дванадцять найталановитіших учасників невпинно готувалась два місяці день у день, аби підкорити серця глядачів та позмагатись за почесний титул і суперприз. Оцінювало конкурсантів професійне журі.

Розпочалось яскраве дійство з танцювальної композиції, сповненої експресії та емоційності. Запальне інтро задало драйвовий настрій конкурсантам та вмотивувало на перемогу у «Міс і Містер ФІПіКБ 2020!».

Розважали публіку влучними жартами та оригінальними імпровізаціями харизматичні ведучі Марі та Олександр.

Оголосив про початок конкурсу «Міс і Містер ФІПіКБ 2020!» декан факультету інформаційної політики і кібербезпеки Валерій Кушнарьов, висловивши молоді щирі побажання удачі та віри в себе.

Зірковим гостем вечора був український рок-гурт «МАЧЕТЕ», солістом якого є співак, автор пісень та композитор Ярослав Малий. Він виконав пісню «Ниряй без остатка», що викликала шалені вигуки браво і неймовірні овації.

Конкурсна програма «Міс і Містер ФІПіКБ 2020!» стартувала модним дефіле з елементами хореографії, на якому учасники демонстрували своє бачення стилю «ГЛАМУР». Зустрічали номінантів бурхливими оплесками та яскравими плакатами із зображенням фаворитів.

Далі на молодь чекав батл талантів, на якому учасники презентували короткі візитівки у відеоформаті та креативні номери.

І першими з’єднатись у битві за титул вийшли справжні «бандити інстаграм сторіс» – Дар’я Ткачова та Ростислав Лисюк. Він – поєднання харизми, музичного ритму та надзвичайної рухливості. Вона – щира та багатогранна «інстазлочинниця», готова йти проти правил. Разом вони створили запальний номер з виразними пластичними елементами та акробатичними трюками.

Конкуренцію першій парі склали завзяті «Tik-Tok-ери» – Софія Чекала та Валентин Падалка. Софія – енергійна і пристрасна учасниця «Міс і Містер ФІПіКБ», яка приваблює і надихає. Валентин – ілюзіоніст, що зачаровує та вводить у гіпноз одним поглядом, а усмішка хлопця є його головною зброєю. Пара продемонструвала азартний номер, поєднавши фокуси і танцювальні рухи.

Третіми втілювали власні креативні ідеї на сцені Євгенія Стукало та Микита Леонтьєв, що стали представниками відомої мережі «Tinder». Вона – вогонь та сила тяжіння. Він – потужний вокаліст і харизматична особистість. Варто було їм з’явитися на сцені, як потужний тембр чоловічого голосу та ніжність жіночого тіла створили романтичну спеку, яка спалахнула між цією парою.

Справжньою метаморфозою конкурсу були Микита Бурхан та Альбіна Ямборко. Із сором’язливих парубка та дівчини, за котрими глядачі спостерігали у презентаційному ролику, вони перетворилися на відверто звабливих конкурсантів. За їхніми образами приховуються суворість та неординарність, які є головною родзинкою пари.

Діана Вишницька та Максим Костренко влаштували фурор, станцювавши постановку, яка стала гармонійним поєднанням чоловічої мужності Максима та вишуканого голосу червоної пантери конкурсу – Діани.

Після виступу усіх претендентів ведучі оголосили конкурс серед найактивніших глядачів. Умовами було не тільки гучно підтримувати фаворитів, але і долучитися до челенджу у всесвітньо відомій соціальній мережі «Instagram».

Під бурхливі оплески шоу наблизилось до екватора – найспекотнішого дефіле учасників, що отримав назву «Сексуальний вихід». Дівчата показали пластичність і грацію, а хлопці – мужність та спортивну підготовку. Їхні виступи надихнули весь зал на гучні оклики та неймовірні емоції.

Доки учасники готувалися до наступного етапу, студентський декан Артем Кулеша продемонстрував свої вокальні здібності, обравши для цього музичну композицію «And i feeling good».

Завершальним випробуванням було фінальне дефіле учасників. Номінанти на церемонію нагородження з’явились у білосніжному вбранні і взагалі без гриму, транслюючи таким чином ідею завжди залишатися самим собою.

Приємним сюрпризом став вихід на сцену головного мотиватора талановитої молоді Михайла Поплавського:

«Вітаю усіх конкурсантів! Ви багато працювали над собою, над постановками і гідно пройшли цей шлях – ви всі сьогодні переможці. Це справді феєричний початок грандіозних шоу «Міс і Містер Університету культури», який відбувся на високому творчому та організаційному рівнях. Ви всі – талановиті, креативні та перспективні.

Краса врятує світ! Бажаю вам щастя, добра і шаленого студентського кохання!»

Для обговорення результатів та вибору переможців журі шоу були запрошені до окремої кімнати. Аби розрадити нестерпні хвилини очікування та потримати інтригу, організатори дійства обирали двох найактивніших вболівальників, яким вручили винагороди.

І ось нарешті найочікуваніша мить – оголошення результатів конкурсу:

«Міс і Містер гламур» – Діана Вишницька та Ростислав Лисюк

«Містер мужність» – Максим Костренко

«Міс ніжність» – Альбіна Ямборко

«Міс і Містер сексуальність» – Євгенія Стукало та Микита Леонтьєв

«Міс і Містер глядацьких симпатій» – Дар’я Ткачова та Микита Бурхан

«Віцеміс» – Софія Чекала

«Віцемістер» – Максим Костренко.

А переможцями довгоочікуваної події року «МІС І МІСТЕР ФІПіКБ 2020!» стали Діана Вишницька та Валентин Падалка.