МІС і МІСТЕР FMM 2019!

Дата: 12.04.2019 | Рубрика: Новини

На Факультеті музичного мистецтва відбувся конкурс краси, грації, мужності і таланту – «Міс і Містер ФММ – 2019»!

За омріяний титул та корону, а також можливість поборотися у фіналі конкурсу за титул «Міс і Містер Університету культури 2019» змагались кращі із кращих – 6 неймовірних дівчат та 6 мужніх хлопців.

Оцінювало таланти учасників зіркове журі у складі: професора, кандидата мистецтвознавства, режисера-постановника, завідувача Кафедри режисури естради і масових свят Світлани Деркач; заступника декана Факультету івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу Олександра Тадлі; відомої співачки, народної артистки України, професора Алли Попової; кандидата мистецтвознавства, доцента Яни Левчук, заступника декана Факультету хореографічного мистецтва, доцента, кандидата мистецтвознавства Ольги Бойко; народної артистки України Олени Гончарук.

Неймовірний талант у поєднанні з фантазією і неабиякою завзятістю молодь представила у першому – яскравому і зухвалому презентаційному номері, темою якого (як і всієї програми) стали «Золоті 1990-ті роки!»

Наступним журі оцінювало найцікавіший вихід учасників – творче завдання: кожен із претендентів на корону демонстрував свої здібності у співі, танцях, акторській майстерності, виконуючи хіти 90-их.

Далі був конкурс на ерудицію, під час якого учасники без підготовки відповідали на запитання ведучих.

І наостанок дівчата й хлопці вражали глядачів найромантичнішим виходом – дефіле у вечірніх сукнях та костюмах.

Приємною несподіванкою для усіх стало привітання від Почесного президента КНУКіМ Михайла Поплавського: «Ви всі – талановиті, креативні та перспективні. Ви всі – переможці! Бажаю вам щастя, добра і любові. Краса врятує світ!».

Шоу вийшло фантастичним! Учасники показали високий рівень творчої майстерності, таланту, власної неординарності, розкрили неповторні образи краси і стилю.

Під час підрахунку результатів конкурсу усіх зачарував своїм співом зірковий випускник Університету культури – талановитий і голосистий Антон Якубовський!

Власні комічні імпровізації представило тріо «ТиШо-ТиШоу», захопивши присутніх оригінальними жартами.

А от модним креативом вразили маленькі зірки студії «Міні-принцеса» – група «TOP 7 girls by Miniprincess», яка влаштувала яскравий показ.

«Міс і Містер ФММ – 2019» пройшов на найвищому рівні! Режисером-постановником конкурсу краси і таланту стала студентка 4-го курсу Кафедри режисури естради і масових свят ФСМ Ангеліна Слівка. До речі, конкурс це її успішно створений дипломний проект. А організувала грандіозний захід креативна група ФММ у складі Юлії Комової, Лізи Бондар і студдекана ФММ Володимира Слободи.

Найочікуванішим моментом «Міс і Містер ФММ – 2019» було оголошення переможців. За підсумками конкурсу володарями титулів стали:

• «Міс стиль» – Людмила Манелюк
  • «Містер Стиль» – Богдан Мольчиць
  • «Міс Чарівність» – Дар’я Литвинова
  • «Містер Чарівність» – Вадим Іщук
  •  «Містер Харизма» – Богдан Дмитрук
  • «Міс Харизма» – Юлія Комова
  • «Міс Епатаж» – Ольга Гаращенко
  • «Містер Епатаж» та «Віце-Містер ФММ» – Дмитро Єременко.

• Міс Факультету музичного мистецтва – Олександра Яковенко.
  • Містер Факультету музичного мистецтва – Іван Маркович.