Міс і Містер ФЗГіЖ-2019

Дата: 12.04.2019 | Рубрика: Новини

На Факультеті зв’язків з громадськістю і журналістики відбулась довгоочікувана подія – «Міс і Містер ФЗГіЖ-2019».

Режисерська група разом з учасниками ретельно попрацювала над образами героїв, продумуючи кожну деталь, аби максимально розкрити унікальність і талант «гравців»-конкурсантів.

«Міс і Містер Факультету зв’язків з громадськістю і журналістики» передбачав формат гри, в якій кожен з учасників, окрім зовнішньої привабливості і творчих здібностей, показав кмітливість, інтелект та власну неординарність.

Непередбачуваність, магію, таємничість, диво і привабливість уособлювала пара №1 – Олеся Грицан та Ростислав Цап’як.

Пара №2 – протилежності, які притягуються.  Юлія Ткаченко і Влад Кумчик мають абсолютно різні характери, що вдало гармонують. А їхні голоси – прекрасні, чуттєві і неймовірно проникливі.

Пара №3 – на перший погляд спокійна дівчина Мар’яна Іваськевич, котра може вразити своєю шаленою енергією й інопланетний гість Максим Ємельянов, від якого взагалі не знаєш чого очікувати.

Пара №4 – смілива та відверта Ірина Пугач, харизматичний і веселий Влад Ненашко. У цих гравців в повному сенсі приголомшлива енергетика.

Гнучка, спритна, щира і завжди позитивна Дар’я Топтаєва. Впевнений у собі і рішучий Микита Радченко – разом ці двоє просто вибухова сила – пара №5.

Оцінувало вміння і таланти учасників зіркове журі. Голова журі – ректор Київського університету культури Володимир Пилипів; співак Андрій Осадчук (Бродвей); півфіналіст «Голос країни» 2013 та 2019 років, учасник Х-фактор 3 і 5 сезонів Микола Задерей; переможниця «Топ-модель по-українськи 2» Яна Кутішевська; директор модельного агентства «FP model agency» Марина Скиба; «Міс Україна 2018» Леоніла Гузь; учасник «Топ-модель по-українськи», модель, блогер Сергій Стоун; учасник шоу «Топ-модель по-українськи» і серіаліті «Київ днем і вночі» Макс Сосновський.

Конкурсанти представити свої таланти у 4-х номерах: інтро, творчий, сексуальний і вечірній виходи, де оцінювалась їхня фізична форма, відчуття ритму, акторська гра, харизма та вміння володіти своїм тілом.

Бурхливими оплесками публіка зустріла Михайла Поплавського, який завітав на урочисту подію, аби поздоровити студентську молодь та оголосити переможців конкурсу. Приємним сюрпризом для всіх присутніх від Михайла Поплавського стали його музичні хіти – «Приречений на любов», «Забава», «Юний орел».

А далі настала найжаданіша мить – оголошення номінацій та переможців «Міс і Містер ФЗГіЖ 2019», які будуть представляти свій факультет на головному конкурсі університету «Міс і Містер 2019».

• «Міс strong» – Мар’яна Іваськевич
  • «Містер strong» – Максим Ємельянов
  • «Міс талант» – Дар’я Топтаєва
  • «Містер талант» – Ростислав Цап’як
  • «Міс глядацьких симпатій онлайн» – Ірина Пугач
  • «Містер глядацьких симпатій онлайн» – Влад Кумчик
  • «Міс action» – Юлія Ткаченко
  • «Містер action» – Микита Радченко
  • «Міс сексуальність» – Олеся Грицан
  • «Містер сексуальність» – Влад Ненашко

«Міс ФЗГіЖ 2019» – Олеся Грицан; «Містер ФЗГіЖ 2019» – Микита Радченко.

Відверті, щирі, впевнені у собі та відчайдушні «гравці» продемонстрували неабияку витримку, креативність і жагу до перемоги. Завдяки їх нестримній енергії та пристрасті, на заході панувала драйвова атмосфера. Молодь гідно представила свій факультет, показавши талант і красу.