Телефони для абітурієнтів: (044) 285-44-03, 285-43-86

Міс і Містер КНУКіМ 2015

Дата: 04.06.2015 | Рубрика: Новини

В концерт-холі Music Palace «Sentrum» відбулась довгоочікувана подія року – грандіозний конкурс «Міс і Містер КНУКіМ 2015».

Організатори цього чудового дійства – Культурно-творчий комітет Студентського парламенту КНУКіМ.  Окрасою заходу стали неймовірно харизматичні ведучі: справжній джентльмен, студент Факультету кіно і телебачення – Дмитро Агарков і чарівна леді, ведуча програми «КНУКіМ on-line», студентка Факультету культурології – Юлія Веремій.

IMG_8299

На святкову вечірку завітали студенти найзірковішого університету культури і мистецтв, які вболівали за своїх фаворитів так, що аж зірвали собі голоси. А ось визначати переможців прибули вітчизняні та закордонні селебретіс:

IMG_8636

  • Очолив журі директор та викладач модельної школи «Іntermodels» – Дмитро Ящук;
  • Венесуельський запалювач українських сердець, хореограф, засновник шоу-балету «Rumbero’s» – Амадор Лопес;
  • Заслужена артистка України, доцент Кафедри естрадного співу КНУКіМ Інеш Кдирова;
  • Голова Студентського парламенту Університету культури Владислав Кіськов;
  • Переможець студентського конкурсу «Кращий викладач року в КНУКіМ 2014», кандидат історичних наук, доцент Кафедри історії України і музеєзнавства Володимир Пилипів.

Шоу розпочалось із конкурсу «Візитна картка». Кожен учасник відзняв промо-візитку особливі моменти зі свого життя, щоб здивувати та зацікавити глядачів власною індивідуальністю, ну і, звичайно, викликати прихильність журі. Оцінювання цього конкурсу проходило за десятибальною системою, як, власне, і всіх наступних.

IMG_8302 IMG_8305

Поміж конкурсами відмінним настроєм молодь заряджали КНУКіМівці: бітбоксер «Kub1s FX» (Володимир Кубіс) і брейкдансер «Vlad Keyc» (Владислав Кіськов). Такого «качу» вже давно публіка не відчувала!

IMG_8446IMG_8434

Та на цьому відверті здивування не закінчились, ведучі вечірнього шоу відкрили таємницю, про яку знали лише обрані. Хто міг тільки уявити, що студенти КНУКіМ за інтернет-опитуванням обрані найкрасивішими з-поміж усіх студентів Києва!

IMG_8316 IMG_8337 IMG_8346

А ще КНУКіМівці найрозумніші, найпривабливіші, найталановитіші, найчарівніші та найспортивніші! І вони це легко довели у другому конкурсі «Зарядка». Тренером спортивної розминки учасниць був голова журі Дмитро Ящук. Всі конкурсантки продемонстрували пластичність рухів, неповторні гнучкість та граційність, витримку та енергійність.

IMG_8481 IMG_8492

Потому на сцені згасло світло і під мерехтінням червоних софітів, що символізували буремну пристрасть, у супроводі запальної музики з’явилися справжні мачо. Своєю енергією вони запалили вогонь в серцях присутніх дівчат. Саме так розпочався третій конкурс «Bonjour».

IMG_8531

Дивовижним і проникливим мелосом про загублений рай підкорила публіку Діана Тайманова, студентка другого курсу Факультету кіно і телебачення. Її авторська пісня «Тартарари» торкнулась сентиментальних струн душі, викликавши гучні оплески.

IMG_8560

Наступний конкурс – «Талант» – був ще захопливішим, в якому учасники розкрили свої творчі здібності та неординарність через пісні і хореографічні постановки.

IMG_8608 IMG_8675 IMG_8695 IMG_8761 IMG_8816 IMG_8888 IMG_8892

Вразив своєю неповторністю учасник V сезону телепроекту «Голос країни» («1+1») Дмитро Коток, заспівавши «Hideaway».

IMG_9036

П’ятий конкурс «Екзамен» був присвячений студентському життю у КНУКіМ. Конкурсантки представили різні образи та типажі наших студенток під час складання іспиту.

IMG_8959

Наші джентльмени за кулісами не змогли довго встояти і впевненою ходою вийшли на сцену, взявши участь у конкурсі «Кінгсмен». В елегантних костюмах з парасолями вони дефілювали, як справжні королі. Свої статність і міць чоловіки вдало продемонстрували, а ось розважити публіку ліпше вдалося дівчатам.

IMG_8980

Справжня «запальничка», студентський декан Факультету кіно і телебачення Анна Бондарєва, зі своїм творчим колективом виконала кілька композицій популярної співачки Beyonce.

IMG_8925

Такими феєричними виступами святкове дійство і вийшло на фінішну пряму. Весь вечір із хвилюванням студентська родина КНУКіМ очікувала цього моменту. І ось залишився останній конкурс «Фінальне дефіле».

Галантність хлопців вражала, кожен був одягнений «з голочки». Легко, витончено, немов лебідки, у вишуканих вечірніх сукнях граційно з’явилися красуні КНУКіМ!

IMG_9562 IMG_9620 IMG_9645 IMG_9940

Перед тим, як журі винесе свій вердикт і всі дізнаються ім’я переможців, студентка Факультету економіки та інформаційних технологій Олександра Погуляй подарувала всім конкурсантам пісню «Diamonds».

IMG_9785

Для оголошення результатів на сцену вийшов голова журі, директор модельного агентства «Іntermodels» Дмитро Ящук, який зазначив:

«Ви КНУКіМівці всі молодці! Дівчата неперевершені! Хлопці справжні джентльмени! Такого гармонійного поєднання краси, таланту та інтелекту не в кожному виші зустрінеш! Тож, підсумувавши результати балів за усі конкурси, висновки такі:

Аліна Дацюк – «Міс глядацьких симпатій»

Марія Ропій – «Міс чарівність»

Анастасія Овсієнко – «Міс КНУКіМ on-line»

Катерина Білик – «Міс елегантність»

Марія Бондаренко – «Віце Міс КНУКіМ»

Євгенія Котляренко – «Міс артистизм»

Валерія Михайлець – «Міс креативність»

 

Ісмаіл Аль-Бехесі – «Містер брутальність»

Едем Нурсеітов – «Містер артистизм»

Назар Бокій – «Містер КНУКіМ on-line»

Дмитро Онисович – «Віце Містер КНУКіМ»

Богдан Зарубін – «Містер глядацьких симпатій»

Дмитро Карлаш – «Містер елегантність»

Віталій Шнирук – «Містер креативність»».

IMG_9117IMG_9950

А ось хто буде упродовж року носити титули «Міс і Містер КНУКіМ» довго тримали інтригу. І лише за кілька хвилин до завершення шоу оголосили результати.

Цього року Міс Київський університет культури і мистецтв стала студентка Факультету хореографічного мистецтва, Кафедри сучасної хореографії – Єлизавета Гурова!

А хто ж Містер КНУКіМ? Переможець з-поміж усіх красунчиків –  Іван Боклан, студент Факультету кіно і телебачення, Кафедри тележурналістики, дикторів та ведучих телепрограм. До речі, він вже двічі Містер. Минулого року Іван завоював титул «Містер кіно і телебачення 2014», а цього – став «Містер КНУКіМ 2015».

IMG_9180

Вітаємо переможців!

Контакти
Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.