«Міс і Містер КНУКіМ 2016»

Дата: 07.06.2016 | Рубрика: Інше, Новини

У столичному нічному клубі SENTRUM пройшла найграндіозніша та найочікуваніша вечірка року – конкурс краси «Міс і Містер КНУКіМ 2016».

1

Охоплені пристрасною жагою майбутньої перемоги учасники з повною відповідальністю віднеслися до загальноуніверситетського конкурсу та заздалегідь розпочали підготовку. Численні тренування, безсонні ночі, наполеглива клопітка праця випробовували майбутніх міс і містерів на неабияку витривалість.

2

3

4

І ось «День ІКС» настав!!! На драйвове паті завітали українські та зарубіжні selebretis, випускники університету культури, які поруч зі студентами відпочивали і з приємністю згадували чудові роки навчання у виші.

5

6

Оцінювало конкурсантів зіркове журі: Амадор Лопес − венесуельський хореограф, керівник шоу-балету «Rumbero’s»; Володимир Горянський − відомий актор і телеведучий, народний артист України; Наталя Бучинська – українська співачка, народна артистка України; Влада Литовченко − громадський діяч, голова Міжнародного фонду культурного співробітництва, «Міс Україна 1995»; Інна Костиря – завідувач Кафедри міжнародних відносин, заслужений працівник культури України.

7

Неймовірно гармонійне поєднання краси та грації, вишуканості і неповторності уособлювали такі номінанти-переможці:

• студент ІІІ-го курсу Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Володимир Грещук, який переміг у номінації «Містер фітнес»;
  • студентка ІІІ-го курсу Факультету економіки та інформаційних технологій Олеся Кулава – «Міс Фітнес»;
  • студент ІІІ-го курсу Факультету кіно і телебачення Владислав Куліш, який отримав перемогу у номінації «Містер Мужність»;
  • студент ІІ-го курсу Факультету режисури і шоу-бізнесу Роман Кос, який став переможцем у номінації «Містер Талант»;
  • студентка ІІІ-го курсу Факультету культурології Іванна Гончарук – «Міс Сексуальність»;
  • студент ІІ-го курсу Факультету кіно і телебачення Ігор Кравченко – «Містер Сексуальність»;
  • студент ІІ-го курсу Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Микита Ярмола – «Містер Креативність»;
  • студентка ІІ-го курсу Факультету музичного мистецтва Анна Кудряшова, яка отримала звання «Міс Артистичність»;
  • студент ІІ-го курсу Факультету журналістики і міжнародних відносин Яким Мирончук – «Містер глядацьких симпатій»;
  • студентка ІІ-го курсу Факультету журналістики і міжнародних відносин Альона Власенко – «Перша віце-міс»;
  • студент ІІ-го курсу Факультету режисури і шоу-бізнесу Олександр Брянгін – «Перший віце-містер».

8

9

10

Кожен конкурсант здобув свою маленьку перемогу. Але хто ж отримав звання, заради якого готувався аж 2 місяці, завзято викладаючись «на повну»? Доки в повітрі відчувалась напруга, ведучі інтригували глядачів, тримаючи в секреті імена майбутніх «Міс і Містера 2016».

11

12

І ось відбувся цей знаменний для усіх учасників момент – стало відомо, хто саме буде носити почесне звання найталановитіших, найрозумніших та найкрасивіших студентів Київського національного університету культури і мистецтв.

13

Вітайте, Міс і Містер 2016 – володарка неповторної вроди, чарівна студентка ІІ-го курсу Факультету режисури і шоу-бізнесу Віолетта Струк та харизматичний хлопець, вокаліст гурту «Синекдоха Берлін», студент ІV-го курсу Факультету музичного мистецтва Віктор Мостика.

14

15