Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

Музичні зустрічі

Дата: 13.11.2017 | Рубрика: Новини

У старовинному місті Малині на Житомирщині відбулася творча зустріч Капели бандуристів КНУКіМ (художній керівник і головний диригент – заслужений артист України, професор Андрій Іваниш; головний хормейстер – заслужений діяч мистецтв України, професор Володимир Курач) із викладачами й учнями Малинської дитячої школи мистецтв.

Школа славиться своєю давньою бандурною традицією: тут раз на два роки відбувається відкритий обласний конкурс юних бандуристів, присвячений пам’яті засновника кобзарського мистецтва у місті Малин, керівника самодіяльної капели бандуристів «Зірниця», заслуженого працівника культури України Івана Кривенчука.

Після офіційної частини привітань зазвучав ніжний срібний передзвін бандур і голоси учасників Капели бандуристів КНУКіМ, які виконали твори українських і зарубіжних композиторів в обробці Андрія Іваниша, а також українські народні пісні.

Актова зала Малинської школи мистецтв була переповненою, викладачі та учні із задоволенням слухали спів і гру на бандурах талановитих КНУКіМівців, а також розпитували про навчання на Факультеті музичного мистецтва КНУКіМ. А потім малинські музиканти представили власні бандурні композиції, показавши репертуарну палітру і своєрідність виконавської традиції.

КНУКіМівці аплодували юним виконавцям і запрошували їх відвідати Університет культури та Факультет музичного мистецтва, а також в межах екскурсії взяти участь у фахових майстер-класах відомих українських та європейських музикантів.

Контакти