Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

Музичний проект талановитих магістрантів

Дата: 01.12.2018 | Рубрика: Новини

«Український народний хор імені С. Павлюченка  – колектив, який вражає, надихає, допомагає вірити і в найтяжчі хвилини відкриває дорогу до світла. Насичений на яскраві події день і грандіозна кода, як доказ прекрасної місії – служіння музиці! Прекрасно, коли є такі друзі і колеги!». Ці слова відображають емоції Костянтина Омелянчука – одного з учасників концерту Українського народного хору імені Станіслава Павлюченка ФММ КНУКіМ в Музеї книги і друкарства Національного заповідника України «Києво-Печерська Лавра».

Концерт відбувся 28 листопада і був благодійним – народний хор КНУКіМ разом із своїм керівником, кандидатом мистецтвознавства доцентом Оленою Скопцовою з ініціативи магістрантки Університету культури Дарини Степанюк збирали кошти на лікування талановитого студента спеціалізації «Театральне мистецтво» НАКККіМ Антоніо.

Проникливі композиції Українського народного хору імені Станіслава Павлюченка, пронизані ліризмом і неймовірно глибоким змістом, ніби розповідали про історію молодого митця, в чиє життя раптово втрутилась недуга. За словами відвідувачів концерту, це були справжні, непідробні емоції, варті щирого співчуття і підтримки.

Доречно зазначити, що доброчинний концерт став творчим проектом магістрів Факультету музичного мистецтва, талановитих музикантів-народників Костянтина Омелянчука, Тетяни Цуркан, Олександра Дідківського, Наталії Шинкаренко, Вадима Кобилка, Руслана Верескуна та інших студентів.

Отже творча родина Українського народного хору імені Станіслава Павлюченка КНУКіМ вкотре долучилась до прекрасної справи!

Контакти