Телефони для абітурієнтів: (095) 663-76-20, (068) 285-44-00

Музичні перемоги всупереч війні!

Дата: 16.06.2022 | Рубрика: Новини

Творча молодь факультету музичного мистецтва невпинно виборює перемогу на мистецькому фронті, демонструючи яскраві звершення. Студентка 2-го курсу освітньо-професійної програми «Музичний фольклор» Дар’я Завітова стала лауреатом 1-ої премії в номінації «Солісти вокалісти-інструменталісти» Міжнародного дистанційного фестивалю-конкурсу «Творчість без меж».

Прихильність журі студентка здобула, проникливо виконавши українську народну пісню «Ой, бочечка, та й дубовая» та інструментальний твір на сопілці, окарині, бубоні та шейкері «Тернопільський вальс».

На своїй сторінці у Фейсбук щаслива переможниця написала: «Вдячна своєму викладачу з фаху Анні Ткач, заслуженій артистці естрадного мистецтва України, за той шлях, який було пройдено. Дякую за підтримку та якісну професійну підготовку!».

Слова вдячності прозвучали і педагогу Максиму Бережнюку, відомому українському мультиінструменталісту і фольклористу, який звернув увагу студентки на унікальність музичної композиції і можливість її виконання одразу на різних інструментах.

Першокурсник освітньої програми «Бандура і кобзарське мистецтво» Іван Терещенко одержав диплом переможця І-го ступеня Міжнародного багатожанрового фестивалю-конкурсу «Перлина Дніпра», виконавши «Ноктюрн» Олексія Рибака.

Фестиваль проходив за підтримки Всеукраїнського благодійного фонду «Злагода» та Уряду Болгарської Республіки. До речі, своїм виступом талановитий бандурист, як і інші виконавці, приєднався до важливої справи – доброчинності – і особистим внеском підтримав українських воїнів, родини, дітей, котрі постраждали під час війни! Радість перемоги з Іваном розділив його викладач з фаху – заслужений артист України доцент Тарас Яницький, висловивши гордість за студента.

Звичайно, у майбутньому на всіх творчих особистостей і їхніх наставників чекають нові успіхи й досягнення у фестивалях і конкурсах, однак саме нинішні мистецьки заходи, наповнені особливим сенсом патріотичного єднання, надії та віри у головну і велику перемогу України.

Контакти
Ліцензія МОН України, наказ № 53-л від 26 квітня 2021 року