Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

Ми – студенти України!

Дата: 20.11.2019 | Рубрика: Новини

Студенти першого курсу Факультету івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу організували масштабний захід, присвячений Всеукраїнському дню працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Розпочалось яскраве дійство із масштабного флешмобу українських вишиванок та народної символіки. У холі головного корпусу вишу під фольклорні мотиви різнокольоровими орнаментами майоріли вишиті сорочки, в котрі з великим задоволенням вбралася молодь.

Окрім того, вирувала виставка, власноруч створених студентами, розмаїтих виробів у національному стилі: прикрас із бісеру, глиняних горщиків, дерев’яних скриньок, вишитих сорочок і рушників.

Продовжився захід святковим концертом «Ми – студенти України», який об’єднав талановиту молодь різних факультетів. Варто зазначити, що студенти музичного та хореографічного мистецтв брали активну учать в організації творчих номерів. А ведучими були запальні Василь і Христина.

Зокрема, розпочалася програма із феєричної хореографічної постановки «Козацький похідний» ансамблю народного танцю «Київ», який очолює балетмейстер Ірина Гутник.

Такий вибуховий початок налаштував глядачів на позитивні емоції та хороший настрій. А грайливості додали численні вокальні виступи харизматичних виконавців.

Пісні витонченою солов’їною мовою голосно лунали залою та проникали любов’ю до України в серця присутніх.

На весь університет було чути «Веснянку», «Оберіг», «Тече вода», «То любов», «Край», «Розпрягайте хлопці коні» та багато інших знаних і улюблених співанок.

Трошки ліричності в пануючу атмосферу вніс номер «Печалюся за тобою» граційної пари танцівників із ансамблю народного танцю «Київ».

Не танцями й співами єдиними! Студент Богдан дуже виразно та артистично прочитав байку Остапа Вишні «Дикий кабан» – і змусив сміятися всіх. Веселив своїми жартами й дует «Вася і Василь», котрий показав декілька власних гумористичних замальовок.

Завершилось дійство також блискуче! Ансамбль народного танцю «Київ» закружляв, виконуючи запальну «Польку-гребінець».

І фінальною нотою стало звучання пісні «Край» у виконанні прекрасної Христини.

Контакти