Михайло Поплавський став спікером Всеукраїнського форуму «Україна 30. Освіта і наука»

Дата: 03.06.2021 | Рубрика: Новини

Ректор Київського національного університету культури і мистецтв Михайло Поплавський став спікером на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Освіта і наука», який проходив у столиці із 31 травня по 2 червня.

Захід був присвячений питанням української освіти і науки у світовому вимірі, цифровізації та популяризації науки, облаштуванню комфортного середовища для всіх учасників освітнього процесу.

Михайло Поплавський взяв участь у роботі сесії «Цифровізація освіти», під час якої обговорювали цифрову концепцію трансформації освіти і науки до 2026 року, спікер поділився власним досвідом впровадження сучасних технологій у процес навчання.

«Університет культури перейшов на змішане навчання. У виші з 2018 року впроваджена і реалізується Концепція розвитку цифрового університету. Тому пандемія COVID-19 хоча і стала для нас викликом, особливо для  мистецької освіти, але це не шокувало. Ми були готові психологічно, педагогічно і технічно», – підкреслив Поплавський.

Також ректор КНУКіМ звернув увагу на важливість використання соціальних мереж у роботі навчальних закладів.

«Ми створили Міжнародний центр інноваційних технологій. У нас потужно працює факультет дистанційного навчання. Повністю змінили концепцію профорієнтаційної роботи та взаємодії з абітурієнтами. Сьогодні соціальні мережі – основний засіб комунікації із сучасною молоддю. У нас 90% викладачів в соціальних мережах. А що потрібно для молоді? Або молодь тобі довіряє, або тобі не довіряє», – заявив Михайло Поплавський.

Всеукраїнський форум об’єднав довкола актуальної проблематики представників Офісу Президента, Кабінету Міністрів, Верховної Ради, Міністерства освіти і науки, українських педагогів, вчених, західних партнерів, фахівців та експертів, які дискутували на теми сучасних тенденцій в освіті і науці, трансформації освітнього процесу в Україні.