Наталія Могилевська про тонкощі українського шоу-бізнесу

Дата: 18.09.2020 | Рубрика: Новини

У першокурсників кафедри шоу-бізнесу відбулась відкрита лекція зіркової викладачки, професора Університету культури, народної артистки України, відомої співачки, продюсерки та композиторки Наталії Могилевської.

На початку зустрічі спікерка розповіла студентам, якими якостями потрібно володіти, аби стати успішним і популярним, навчила створювати візитну картку та окреслила основні принципи українського шоу-бізнесу.

«Ви маєте вміти подавати себе! У вас є всього 30 секунд на те, щоб презентувати себе. За цей час ви маєте розкрити свою особистість і зацікавити.

Неможливо завжди бути номером 1. Навіть сонце сідає, аби поступитись місяцеві. Це все природно. Але кожен день варто прагнути бути першим, мати внутрішній стержень і жагу», – зазначила народна артистка.

Також Наталія Могилевська назвала 3 основні кити українського шоу-бізнесу: створення продукту, його реклама та продаж. Продюсерка зауважила, що молодь має унікальну можливість спробувати себе в одному із трьох напрямів, аби в майбутньому мати необхідні досвід і навички.

«Шоу-бізнес – це не постійні розваги, веселощі та легкість у роботі. Це важка праця, яка забирає багато часу та енергії. Але якщо ви приділятимете своїй улюбленій справі не менше 8 годин в день, ви неодмінно станете супер професіоналами, я впевнена!» – сказала Наталія.

«Проте, ніколи не можна зраджувати своїх принципів, бо тоді людина перестає бути собою!» – наголошує співачка. «Потрібно бути гнучким, але не через принципи. Вставайте і йдіть вперед до своєї мети. Не бійтесь помилятись. Вчіться тут і зараз».

Наталія Могилевська отримала велике задоволення від спілкування з талановитим і цілеспрямованим першим курсом кафедри шоу-бізнесу Університету культури. Вона побажала молоді справжньої віри в себе, впевненості, любові та поваги. «Шукайте баланс у собі та своєму житті. Залишайтесь на куражі, не втрачайте себе, власні скромність та совість. Ідіть за своєю професією і не думайте про гроші й матеріальне. Не існує поганої роботи. Будь-яка робота – це досвід».

Михайло Поплавський привітав  талановиту артистку, професора Університету культури, легенду українського шоу-бізнесу і просто красиву жінку, та на знак вдячності і поваги вручив квіти.

Першокурсникам   побажав віри в себе, щоб вони знайшли свою зоряну дорогу.

Ви – майбутнє нашої країни, її інтелектуальний потенціал. Я у вас вірю. За своїм баченням створюйте  власний продукт і робіть його популярним.

Не бійтеся бути білими воронами.  Виділяйтесь із сірої маси, будьте унікальними особистостями і реалізуйте свій талант.

Якщо ви скажете собі «Я хочу! Я можу! Я буду!» – тоді досягнете успіху і станете лідерами свого життя»

Також Михайло Поплавський зазначив, що наразі шоу-бізнес потребує молодих професіоналів, які творитимуть новітню історію та прославлятимуть Україну. Університет культури саме той виш, який готує нове потужне покоління обдарованої і цілеспрямованої молоді.