Телефони для абітурієнтів: (095) 663-76-20, (068) 285-44-00

Фестиваль ФКіТБ «Знімається кіно»

На факультеті кіно і телебачення пройшов яскравий фестиваль для вступників «Знімається кіно». Цього дня на абітурієнтів чекали фахові консультації від майстрів курсів, зустрічі із зірковими гостями, практикуми, тренінги, призи, смачні частування, фотозона, багато позитиву та усмішок.

Молодь побувала на фан-зустрічі з блогером, ТікТокером Владом Рудніцьким, зробила фото на згадку та навіть взяла участь у зйомках ТікТок.

На консультації «Вступ до ФКіТБ – твій шлях до мрії» заступник декана ФКіТБ Володимир Данилюк розповів покрокову інструкцію щодо вступної кампанії: від реєстрації на НМТ до подачі документів.

Далі абітурієнти долучились до практичних занять із ТОПмайстрами, зокрема до:

  • зйомки та постпродакшну фешнвідео формату Reels із режисером-постановником телеканалу «1+1» Антоном Ющенком, що відбулись для майбутніх режисерів;
  • пластичного тренінгу і запису акторських відеовізитівок із заслуженим артистом України Олександром Балабаном та акторкою театру й кіно Яною Поповою – для вступників-акторів;
  • зйомки імпровізованого ТОК-шоу та запису дикторських озвучок у студії звукозапису з тележурналісткою та медійницею Галиною Нудищук – для теле-, радіожурналістів;
  • створення повноцінного саундтреку для рекламного відео: запису звуків, зведення й мастерингу із саунд-експерткою та звукорежисеркою Надією Бондарець, яка поділилась знаннями із звукорежисерами;
  • роботи над професійним освітленням, студійним і художнім, основами композиції кадру; майстер-класу зі зйомки портретів від заслужених діячів мистецтв України Сергія Борденюка і Віталія Запорожченка – для фотохудожників.

В урочистій частині фестивалю «Знімається кіно» відбулось шоу в навчальній телестудії. Яскраві виступи від студентів факультету, інтерактиви та конкурси, розіграші призів. Серед запрошених гостей – актор, співак і телеведучий Михайло Соколовський; блогер і комік Антон Мурафа; шоу-мен, диктор, телеведучий Григорій Решетнік. У фіналі шоу вступникам вручили сертифікати про попереднє творче зарахування.

Михайло Поплавський подякував молоді за візит до університету, участь у фестивалі і побажав реалізувати здорові творчі амбіції.

«Університет культури – місце щасливих людей!

Обирайте професію мрії. Ми віримо у ваш потенціал та допоможемо кожному досягти своєї мети! Вам творити новітню історію України.

Дякую за ваші емоції! Ви надихаєте нас!»

Дата: 28.03.2024 | Рубрика: Новини

Неймовірна Анна Христенко у фіналі «Червоної рути-2024»

Творча молодь факультету музичного мистецтва університету культури активно долучається до всеукраїнських конкурсів і фестивалів. Один із відомих топових фестів, якому віддають перевагу талановиті студенти, є ХVІІ Всеукраїнський фестиваль сучасної пісні та популярної музики «Червона рута». Наразі тривають обласні відбіркові конкурси, переможці яких братимуть участь у фіналі фестивалю. Мета відбіркових конкурсів – залучити українську молодь до формування патріотичної свідомості засобами української масової музики, здійснити цілеспрямований пошук молодих обдарованих виконавців по всій Україні, відкрити нові імена і вивести їх на велику сцену. Музичні жанри, у яких відбувалися прослуховування: український автентичний фольклор; популярна музика; сучасна танцювальна музика; акустична музика; рок-музика; інша музика.

Участь у Черкаському обласному відбірковому турі фестивалю «Червона рута-2024» в жанрі українського автентичного фольклору взяла Анна Христенко – студентка 3-го курсу ОПП «Музичний фольклор» факультету музичного мистецтва КНУКіМ. Під час прослуховування Анна представила журі весільну пісню для батька «Ой продай, продай», записану нею ж у с. Великий Хутір Драбівського району на Черкащині від Шолудька Анатолія Євгеновича.

Унікальне автентичне виконання композиції неймовірно вразило суддів конкурсу, які у підсумку поставили найвищі бали талановитій учасниці. Отже за результатами вибіркового туру у Черкасах Анна Христенко одержала перемогу і здобула своє місце у фіналі «Червоної рути», який відбудеться у 2025 році! Наші вітання!

До речі, «перепусткою» до участі у фестивалі є три пісні українською мовою і жодних вступних внесків! Вхід для учасників і гостей вільний! Заявки приймає Дирекція фестивалю «Червона рута». Тож можливість випробувати свої сили є у всіх! Попереду ще Київський відбірковий тур, який відкриє нам нові імена талановитих студентів факультету музичного мистецтва КНУКіМ.

Дата: 27.03.2024 | Рубрика: Новини

Акредитація ОП «Хореографія»

Відомості про самооцінювання ОПП Хореографія РВО Магістр

Наказ про призначення експертної групи

Програма роботи експертної групи ОПП Хореографія РВО Магістр

Оголошення про відкриту зустріч

Дата: 27.03.2024 | Рубрика: Ліцензування та акредитація

Діалог із вічністю

У Науковій бібліотеці КНУКіМ відбувся захід до 100-річчя видатного кінорежисера Сергія Параджанова – «Діалог із вічністю».

С. Параджанов – український і вірменський кінорежисер, сценарист, художник, один із представників хвилі українського поетичного кіно. Він відомий своїми оригінальними колажами, які створював на засадах концептуалізму, хоча за життя ці твори перебували в андеграунді, і на виставках з’явилися лише по смерті художника. В Україні митець відомий як режисер кінострічки «Тіні забутих предків», знятої за однойменною повістю Михайла Коцюбинського. Вона посідає 1-ше місце у списку 100 найкращих українських фільмів.

Спікерка заходу Олена Оганесян, засновниця та директорка музею Сергія Параджанова у Києві, кураторка проєкту «Parajanov-ART», голова правління ГО «Вірменське товариство культурних зв’язків «АОКС-Україна», зауважила, що завітала до університету культури, аби відкрити для молоді новий світ, цитуючи слова великого митця: «Найстрашніше – проґавити прекрасне». Також вона зазначила, що ЮНЕСКО проголосила 2024 рік «Роком Параджанова».

У рамках події пані Олена презентувала книгу Юрія Морозова «Сценарії Сергія Параджанова», а також представила оригінальну виставку ювілейних ювелірних і сувенірних виробів (пам’ятних монет, медалей і марок).

Студенти кафедри графічного дизайну з цікавістю долучились до заходу, під час якого ознайомилися не лише з творчістю Сергія Параджанова та сучасним дизайном до його сторіччя, але й побачили диджитал-колажі випускників кафедри. За словами модераторки зустрічі, завідувачки кафедри, доцентки Наталі Удріс-Бородавко, ці роботи були створені до проєкту «The Colors of Parajanov», 2021 року брали участь у виставці в музеї-майстерні І. Кавалерідзе, а нині зберігаються в музеї С. Параджанова.

Варто підкреслити, що завдяки таким заходам студентська молодь має досвід вивчення мистецтва кінорежисера та інтерпретації його творчості у своїх проєктах.

Дата: 25.03.2024 | Рубрика: Новини
Контакти
Ліцензія МОН України, наказ № 53-л від 26 квітня 2021 року