Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

Науково-творча конференція

Дата: 25.04.2012 | Рубрика: Новини

В інституті кіно і телебачення КНУКіМ пройшла науково-творча конференція на тему «Мистецька освіта у галузі кіно і телебачення в умовах нової економічної реальності: стан, здобутки, перспективи розвитку».  У заході взяли участь науковці, викладачі, аспіранти, магістри та студенти Університету. Роботу конференції координували заступник директора інституту кіно і телебачення КНУКіМ Наталія Іванівна Цімох та завідуюча лабораторією наукового відділу Університету Тетяна Юріївна Вітренко.

У вступному слові директор Інституту кіно і телебачення Світлана Вікторівна Котляр звернула увагу на неабияку актуальність запропонованих до обговорення тем та розповіла про своєрідність концепції заходу. За задумом організаторів, конференція складалась із двох частин: творчо-інпровізаційної та науково-дискусійної.

Протягом творчої частини студенти групи ІКіТБ представили  стилізовані театральні вистави «Білосніжка» та  «Лісова пісня» (художні керівники: викладачі Інституту кіно і телебачення КНУКіМ Олександр Ілліч Балабан та Ганна Євгенівна Слупська). Також студенти мали нагоду поімпровізувати – акторською мовою «тарабаш» вони за лічені хвилини створили кілька театральних етюдів, обігравши  запропоновані аудиторією сюжети.

Власне наукова частина роботи конференції проходила за чотирма напрямами. Досліджувались: процеси формування духовно-моральних цінностей та професійних навичок у студентів; перспективні напрями вдосконалення навчального процесу в галузі кіно-, телемистецтва; роль телебачення у ствердженні національної самоідентифікації та шляхи самовдосконалення професійних навичок студентів. У цих тематичних рамках учасники заходу презентували свої дослідження. Продемонстровану глибину наукової думки у роботах студентів відзначила проректор з наукової роботи КНУКіМ Антоніна Іванівна Гурбанська.

Конференція завершилася переглядом кінострічки, присвяченої творчості легендарного українського кінорежисера, драматурга та сценариста Івана Петровича Кавалерідзе. Авторство фільму належить старшому викладачу Кафедри режисури телебачення Василю Федоровичу Образу.

Контакти