Телефони для абітурієнтів: (095) 663-76-20, (068) 285-44-00

Наявність гуртожитків

У Київському національному університеті культури і мистецтв функціонують три гуртожитки.

Відповідно до Положення про особливості користування гуртожитками закладів фахової передвищої та вищої освіти (наказ МОН України №1452 від 21.11.2019) та Примірного положення про користування гуртожитками, затвердженого постановою КМУ від 20.06.2018 р. № 498, Київським національним університетом культури і мистецтв, за погодженням з органами студентського самоврядування, розроблено власне Положення про студентські гуртожитки та функціонування у них студентських рад Київського національного університету культури і мистецтв.

Нормативні документи:

Положення про особливості користування гуртожитками закладів фахової передвищої та вищої освіти

Примірне положення про користування гуртожитками

Положення про студентські гуртожитки та функціонування у них студентських рад Київського національного університету культури і мистецтв

 

Гуртожиток № 1 (м. Київ, вул. Герцена, 2) – чотирьохповерхова житлова будівля, має коридорну систему і укомплектований усім необхідним інвентарем: ліжка, тумби, столи, стільці, шафи, душові, туалети, обладнані кухні.

 

Гуртожиток № 2 (м. Київ, вул. Литвинського (Російська), 70) – це п’яти поверхова житлова будівля, має коридорну систему і укомплектована усім необхідним інвентарем: ліжка, тумби, столи, стільці, шафи. Душові, туалети, обладнані кухні.

 

Гуртожиток № 3 (м. Київ, вул. Коновальця, 36) – це сучасна дев’яти поверхова будівля, оснащена ліфтом, має коридорно-блокову систему, укомплектована усім необхідним інвентарем: ліжка, тумби, столи, стільці, шафи. Душові, туалети, обладнані кухні.

Всі гуртожитки забезпечені необхідною кількістю вогнегасників та евакуаційними виходами, призначені відповідальні особи за пожежну безпеку, у всіх гуртожитках проводиться робота з питань дотримання техніки безпеки в побуті.

Представники адміністрації, науково-педагогічні, педагогічні та інші працівники Київського національного університету культури і мистецтв в межах виконання своїх посадових обов’язків мають право безперешкодного цілодобового доступу до гуртожитків закладу освіти.

Розмір оплати за проживання в гуртожитках розраховують згідно з законодавством, тарифами, порядком розрахунків за комунальні послуги та затверджують наказом керівника закладу.

Контакти
Ліцензія МОН України, наказ № 53-л від 26 квітня 2021 року