Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

Назустріч Євро-2012

Дата: 25.04.2012 | Рубрика: Новини

Київський національний університет культури і мистецтв втретє об’єднав під своїми вітрилами найталановитіших дизайнерів з усієї України – молодих, креативних  випускників шкіл та студентів.

25 квітня 2012 року стартував  III Всеукраїнський  фестиваль дизайну і реклами «Назустріч Євро-2012», присвячений загальноєвропейському святу – проведенню в Україні чемпіонату з футболу Євро-2012.

У півфіналі спеціалізації «Дизайн одягу» пройшли конкурси «Одного плаття» та фешн-колекцій у номінаціях: «Про-Арт», «Фольк», «Прет-а-порте» та «Стиль Євро–2012».

27 квітня пройде фінальна частина фестивалю. Відбудуться заключні етапи  конкурсів за спеціалізаціями: «Дизайн одягу»,  «Перукарське мистецтво та декоративна косметика»,  «Графічний дизайн і реклама», «Дизайн середовища (інтер’єру, ландшафту)». А після офіційної прес-конференції за підсумками фестивалю відбудеться урочиста церемонія закриття – нагородження переможців та гала-концерт.

Дизайнерський конкурс, організований Київським національним університетом культури і мистецтв, представляє всю багатогранність таланту молодого покоління – нове бачення оформлення вулиць, міст, символіки футбольного турніру, стилю одягу, зачіски та make-up до спортивного свята.

Головна мета фестивалю – розкрити творчий потенціал молодих дизайнерів, презентувати сучасний рівень дизайну в Україні у широкому культурному контексті.

До складу журі залучені провідні майстри України у сфері графічного дизайну, реклами, поліграфії, інтер’єру, ландшафту, дизайну одягу та перукарського мистецтва: Крістіна Бобкова, Тетяна Островєрхова, Анатолій Жирнов, Ірина Гардабхадзе, Ліана Білякович, Вадим Куцевич, Катерина Гамалія, Ольга Лагутенко, Денис Бородаєв,Наталя Удріс, Оксана Чуєва, Андрій Будник, Вадим Абизов, Тетяна Божко.

Ідейний натхненник та голова журі фестивалю – ректор Київського національного університету культури і мистецтв Михайло Поплавський, відкриваючи фестиваль, щиро привітав усіх учасників та побажав конкурсантам, щоб їхня творчість і досягнення у сфері дизайну сприяли зміцненню авторитету України у світовому культурному просторі.

В рамках фестивалю  проводяться майстер-класи знаних фахівців дизайну і реклами: професора, почесного президента Гільдії ландшафтних підприємців, директора Інституту дизайну і ландшафтного мистецтва Державної академії керівних кадрів культури і мистецтв – Анатолія Жирнова; креативного  директора рекламної агенції Different Board,кандидата мистецтвознавства, члена  Спілки дизайнерів України, члена Спілки художників України – Дениса Бородаєва; постійного учасника українських тижнів моди – Крістіни  Бобкової.

Фестиваль дизайну і реклами –   єдиний в Україні захід подібного рівня. Участь у ньому безкоштовна, оргкомітет цікавлять лише свіжі ідеї та оригінальні дизайнерські рішення.

Як зауважив ректор Київського національного університету культури і мистецтв Михайло Поплавський:  найталановитіші  учні шкіл, середніх спеціальних закладів, які беруть участь у конкурсі, матимуть змогу вступити до КНУКіМ на пільгових умовах і навчатися за рахунок коштів вишу.

Контакти