Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

НеZалежний і популярний Максим Девізоров

Дата: 15.10.2020 | Рубрика: Новини

Українське кіно набуває визнання на світовому ринку! Про це свідчать численні авторські проєкти, котрі реалізуються продюсерами і митцями країни.

Масштаб зацікавленості зрозумілий, адже твори відображають актуальні, іноді досить гострі події і явища з життя соціуму.

До одного з таких проєктів долучився магістрант факультету театру та кіно Максим Девізоров. Він зіграв головну роль у 2 сезоні молодіжного детективу «Перші ластівки. Zалежні». У стрічці розповідається про покоління Z, 18-20-річних юнаків і дівчат, залежних від соціальних мереж, комп’ютерних ігор або казино, алкоголю та наркотиків, а також від думок і суджень оточуючих.

До речі, широка популярність до актора прийшла після зйомок у 1-у сезоні серіалу «Перші ластівки», але кар’єру розпочав він ще у 2012 році з багатосерійної стрічки «Після школи», потім брав участь у кінопроєктах «Агенти справедливості», «Той, хто не спить», «Краса вимагає жертв», «Дефективи», Номери (Numbers), «Новенька», «Брати по крові». А цього року, крім «Ластівок», його фільмографія поповнилась такими картинами: «Після зими», «Лабіринт», «Карпатський рейнджер», «Доктор Віра», «FAKE», «Дільничний з ДВРЗ», «Мавки» та «Добра душа».

Герой Максима – улюбленець долі, зухвалий 18-річний Назар Левицький, який відчуває вседозволеність і не розуміє слова «стоп».

– Це хлопець, який марнує життя: тусується в клубах, ковтає «колеса», вживає інші види наркотиків, – поділився на знімальному майданчику актор. – Вдома у нього теж все непросто. Маму бачить рідко, вона працює моделлю і часто розїжджає по закордонах. З батьком напружені стосунки. Назар не звик самостійно чогось досягати. Хлопець просто не бачив в цьому сенсу: статус завжди був при ньому, та й потреби в грошах він ніколи не відчував. Крім того, Назар дуже кльово одягається і подобається дівчатам.

Працюючи над образом легковажного пройдисвіта, Максим усвідомив хибність його життєвої позиції, самотність і відчайдушність, глибину внутрішнього конфлікту та розчарування. А щоб зовні бути схожим зі своїм героєм, на прохання режисера, змінив зачіску і схуд на 10 кілограмів.

Своєю майстерністю зірковий магістрант завдячує наставникам, викладачам факультету театру та кіно, особливо Ніні Гусаковій, яка зуміла розгледіти в ньому неординарну і талановиту особистість, прагнення до самовдосконалення та успіху. Ніна Миколаївна переконана, що у її студента велике майбутнє і попереду чекає ще чимало цікавих проєктів і різних характерних ролей, які подарують Максиму Девізорову не меншу популярність.

Актуальність телеісторії відверто хвилює та зворушує, змушує замислитись не лише молодь, кожного над проблемами залежності, втратою сенсу життя, байдужості, відсутності родинних цінностей, і, безумовно, дає шанс все змінити, а деяким батькам зрозуміти, що непотрібно купувати любов дітей.

Можливо саме тому український телесеріал викликав фурор на міжнародному ринку і його придбав найвидатніший американський провайдер медійних послуг Netflix!

Контакти