Телефони для абітурієнтів: (095) 663-76-20, (068) 285-44-00

Нова генерація КНУКіМ!

Дата: 22.02.2017 | Рубрика: Новини

День відкритих дверей у Київському національному університеті культури і мистецтв – це перший крок молоді на шляху до професійного успіху. Цього разу до майбутньої альма-матер завітали вступники з Київської та Сумської областей.

1 2

Розпочався захід знайомством із престижними професіями, які можна опанувати у КНУКіМ.

3 4 5

Декани факультетів, завідувачі кафедр і викладачі детально розповіли абітурієнтам про освітні програми, особливості навчання в університеті та перспективи.

6 7

Протягом екскурсії навчальним закладом неабияке захоплення школярів викликали аудиторії, виробничі та мультимедійні навчальні лабораторії із найсучаснішим обладнанням Факультету журналістики і міжнародних відносин, Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, Факультету кіно і телебачення, Факультету режисури і шоу-бізнесу, Факультету економіки, права та інформаційних технологій, Факультету дизайну та реклами, Факультету хореографічного мистецтва, Факультету культурології, Факультету музичного мистецтва.

8 9 10 11

«Я була вражена лабораторіями, у яких студенти університету культури набувають практичних навичок. По-перше, нам цікаво було подивитися, як працюють майбутні фахівці. По-друге, я впевнилась у тому, що у КНУКіМ – високий рівень підготовки та є великі можливості для професійного розвитку», – відзначила абітурієнтка Марія зі столичної школи №47. Одинадцятикласниця своє життя хоче пов’язати із напрямом «Право».

12

А от киянин Владислав вважає, що у КНУКіМ готують найкращих спеціалістів у сфері економіки: «Я вступатиму на спеціальність «Економіст». Цікаво було дізнатися, що по закінченню навчання в університеті видається диплом європейського зразка, тому я планую успішно реалізувати себе не тільки в Україні, а й за кордоном».

13 14

Особливою частиною насиченого дня для абітурієнтів стала зустріч із Михайлом Поплавським, який приділив увагу кожному гостю, розповівши про власний професійний досвід, престижність та унікальність університету культури.

Михайла Поплавського абітурієнти зустрічали гучними аплодисментами.

(6)

«Талант є у кожного з вас. Наше завдання – виявити його, максимально розкрити і дати поштовх до розвитку. Ми формуємо філософію лідерів, філософію  переможців у молодої генерації.

Для того, щоб реалізувати себе як професіонали, ви маєте здобути вищу освіту.

Не зупиняйтеся на досягнутому. Життя – це рух.

Нам потрібні цілеспрямовані, харизматичні, активні і талановиті. В університеті культури створена особлива креативна атмосфера, до студентів ставляться з повагою та любов’ю. КНУКіМ запрошує вас!», – звернувся до молоді Михайло Поплавський.

(8)

На згадку про чудову поїздку і екскурсію культурно-мистецьким вишем абітурієнти фотографувалися із Михайлом Поплавським та брали автографи. Завдяки змістовному Дню відкритих дверей більшість абітурієнтів змогли визначитись із майбутніми спеціальностями і вже готуються завітати до КНУКіМ знову, щоб подати документи й стати студентами вишу.

(1)

Контакти
Ліцензія МОН України, наказ № 53-л від 26 квітня 2021 року