Нова успішна генерація інтернет-маркетологів!

Дата: 09.07.2018 | Рубрика: Новини

Вперше в Україні Кафедра iнформацiйних технологiй Факультету соціокультурної діяльності готує нову успішну генерацію інтернет-маркетологів!

Отримавши професію інтернет-маркетолога, Ти зможеш:

• аналізувати конкуренцію на ринку та розробляти стратегії інтернет-реклами (SMM);
  • застосовувати сучасні засоби e-mail-маркетингу;
  • прибутково використовувати інструменти digital-маркетингу;
  • планувати рекламні кампанії та успішно використовувати інструменти ремаркетингу;
  • оптимізувати структуру сайту (SEO) й отримувати прибуток від продажу інтернет-трафіку;
  • професійно використовувати web-аналітику та успішно розвивати власні інтернет-проекти.

Університет культури дає можливість здобувати професію інтернет-маркетолога за денною, заочною або дистанційною формами навчання.

Програму підготовки забезпечують найкращі викладачі-практики!

Ти здобудеш професію майбутнього, популярність якої зростає разом із популярністю мережі Інтернет!