Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

Новий творчий досвід

Дата: 20.04.2017 | Рубрика: Новини

Академічний хор КНУКіМ на чолі з керівником хору «АNІМА» Наталією Кречко – професором та завідувачем Кафедри академічного хорового мистецтва став музичною окрасою урочистої церемонії вручення премії «Людина року». Це був шалений день зйомок в Національній опері України!

Справжні подвижники і патріоти постали в ореолі загальнонаціонального визнання як володарі престижного титулу «Людина року-2016» в 17 національних номінаціях. Поміж них і діячі міжнародного масштабу, великого зарубіжного бізнесу, відомі майстри культури і мистецтв, хто своїм особистим внеском сприяє інтеграції України в цивілізоване світове співтовариство.

Головне церемоніальне дійство – нагородження переможців – як завжди, майстерно і гармонійно поєднувалось із виступами відомих оперних вокалістів, популярних виконавців, неординарних творчих колективів.

Академічний хор КНУКіМ став безпосереднім учасником кількох творчих виступів на церемонії «Людина року». Із радістю молодь побувала і за лаштунки елітного заходу, поспілкувалась із зірковими ведучими та артистами. За словами КНУКіМівців, виконання композицій на великій сцені подарувало новий творчий досвід і яскраві враження.

Контакти