Телефони для абітурієнтів: (044) 285-44-03, (044) 285-85-27, (068) 285-44-00

Новорічні переможці фестивалю-конкурсу «Талант-ТИ!»

Дата: 13.01.2022 | Рубрика: Новини

Новорічно-різдвяна феєрія триває. Однак творча молодь факультету музичного мистецтва не лише святкувала, концертувала із щедрівками та колядками, але й долучалась до фестивалів. Талановиті студентки взяли участь у Першому міжнародному дистанційному фестивалі-конкурсі «Талан-Ти»! Головою журі конкурсу була народна артистка України, відома українська співачка Ніна Матвієнко. Захід проходив за підтримки Департаменту культури Київської державної адміністрації та Громадської організації «Натхнення і талант».

Тетяна Редька, студентка 2-го курсу освітньої програми «Диригентсько-хорове мистецтво (народне)», стала лауреатом 1-ої премії з піснею Ніни Матвієнко «Ой сосонко».

«Щиро дякую організаторам конкурсу та голові журі Ніні Митрофанівні Матвієнко за високе оцінювання пісні! Висловлюю вдячність своїй викладачці з вокалу, доценту КНУКіМ, заслуженій артистці України Світлані Власовій за плідну й натхненну співпрацю та корисні настанови!» – написала на своїй сторінці у ФБ Тетяна.

Її однокурсниця, студентка 2-го курсу освітньої програми «Музичний фольклор» Дар’я Завітова, також здобула перемогу в конкурсі і отримала диплом лауреата І-го ступеня та спеціальний приз «Надія конкурсу» в номінації «Інструментальне мистецтво», загравши на окарині, сопілці, бубоні і шейкері мелодію «Тернопільського вальсу». Цей твір юна фольклористка підготувала в рамках вивчення дисципліни «Гра на традиційних музичних інструментах».

«Для мене ця перемога особлива! Незабутній подарунок на новорічні свята!» – розповіла переможниця і висловила подяку голові журі мистецького змагання – народній артистці України Ніні Матвієнко та своєму викладачу з етноорганології і гри на традиційних музичних інструментах – асистенту кафедри музичного мистецтва КНУКіМ Максиму Бережнюку за цікаві навчальні пари й підготовку до конкурсу.

Приємно поділитися радістю перемоги ще однієї талановитої виконавиці факультету музичного мистецтва – третьокурсниці Аліни Мороз, яка одержала першу премію в номінації «Народний вокал» Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Талан-Ти»!

Аліна – здобувачка освітньої програми «Диригентсько-хорове мистецтво (народне)» і учасниця Українського народного хору мені Станіслава Павлюченка. Своїми успіхами студентка завдячує викладачеві з фаху – заслуженій артистці України, доценту Світлані Власовій, і концертмейстеру Олександру Лузану.

Керівництво факультету пишається успіхами молоді, високою професійністю викладачів і висловлює їм найщиріші побажання нових мистецьких здобутків!