А що тобі підказує логіка?

Дата: 02.04.2015 | Рубрика: Новини

У Київському національному університеті культури і мистецтв відбувся інтелектуальний брейн-ринг, організований Науковим комітетом Студентського парламенту вишу. У логічних боях зійшлося аж 12 студентських команд, які представляли різні структурні підрозділи університету.

eLt7NEnpJSM-650x300

За традицією брейн-ринг проходив у три тури – відбірковий, півфінальний та фінальний. Кожен із них відрізнявся рівнем складності й кількістю запитань.

TYJC688k7eE

У ході гри КНУКіМівці завдяки логічним операціям і швидкому ходу думок приходили до неймовірних висновків. Спочатку здавалося, що відповісти на запитання ведучого, студента Факультету державного управління і права Романа Кавінського – нереально, але для КНУКіМівців не існує нічого неможливого!

rIL5P0ziThs

До слова, запитання теж були з різних галузей знань. Багатьох гравців загнало в глухий кут таке завдання: «Древні римляни розводили у ставках гігантських триметрових мурен, вважаючи м’ясо цих хижаків ніжним делікатесом. А для чого ще використовувалися мурени?» і хто б міг подумати, що муренами насправді підгодовували риб.

mAUcfavgWaw-1024x576

Цей брейн-ринг став великою перемогою для усіх учасників. У першу чергу тому, що молодь почерпнула для себе багато цікавої, а найголовніше – корисної інформації. Так, всі дізналися, що техаські тюрми нещодавно позбавили засуджених до смертної кари права на останню сигарету, 25-го листопада 1963 року запалили вічний вогонь для вшанування пам’яті Джона Кеннеді, а римський фонтан Треві щодня очищають від монет, кинутих у нього туристами.

G5YL82Uwtlg-1024x576

Уперше за 5 років перемогу в інтелектуальному змаганні здобула команда президії Студентського парламенту. Головним призом стала інтелектуальна гра «Дженга». «Срібло» взяла команда Факультету кіно і телебачення «Логика Логичная». А «Жидо-Масони» із Факультету державного управління і права посіли почесне третє місце.

UNLLy1ia5R81-1024x636

Усі учасники брейн-рингу були дуже задоволеними та з нетерпінням чекають наступних ігор!

Email: abiturient@knukim.edu.ua