Ансамбль народного танцю «Київ» КНУКіМ здобув «Овации Петербурга!»

Дата: 04.12.2012 | Рубрика: Новини

Ансамбль народного танцю «КИЇВ» кафедри народної хореографії КНУКіМ в період з 21.11.12 по 25.11.12 побував у Росії на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Овации Петербурга», де здобув Гран-прі, а також приз глядацьких симпатій «Признание».Оргкомітет фестивалю висловив подяку художньому керівнику та балетмейстеру ансамблю Гутник Ірині Миколаївні за професіоналізм і особистий внесок у розвиток творчих здібностей молоді, збереження і примноження національних традицій.За час фестивалю студенти кафедри побували на оглядовій екскурсії по місту, змогли побачити найяскравіші історичні місця Сакт-Петербурга: Царське село, палац Меньшикова, Петропавлівську фортецю, Ермітаж та ін. Отримали яскраві враження від  перегляду спектаклю Петербурзького театру пластики рук «Хенд Мейд». І навіть знайшли час розважитися у аквапарку, розташованому в готелі, де жили учасники колективу.Ансамбль народного танцю «Київ» планує й надалі удосконалювати свою професійну майстерність, щоб здобувати нові перемоги і чути гучні та щирі овації глядачів різних країн світу. Адже за 2012 рік це вже друге Гран-прі колективу. В березні цього року ансамбль народного танцю «Київ» здобув Гран-прі у Словаччині на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Гірське сузір’я», а дуети А.Вєсько  – А.Морозов та А.Єфименко – Б.Гураль завоювали перші місця, ще раз підтвердивши високий рівень професійної підготовки студентів кафедри народної хореографії Київського національного університету культури і мистецтв.

Email: abiturient_knukim@ukr.net