Дні донорства у КНУКіМ

Дата: 05.11.2015 | Рубрика: Новини

Спортивно-оздоровчий комітет Студентського парламенту КНУКіМ ініціював серед студентів вишу доброчинну акцію Днів донорства крові.

1

Кров – це жива тканина. Переливання її від донора хворому є свого роду трансплантацією і щоразу, коли здається кров ‒ рятується чиєсь життя. А ще з неї можна виготовити лікувальні препарати, які є дуже важливими для збереження та відновлення здоров’я.

2

Безперечно донорство приносить і моральне задоволення. Напевно приємно усвідомлювати, що твоя кров – це чиєсь врятоване життя. Навіть твого знайомого, друга, родича, а може, і твоя власна.

3

Процедура здачі крові проходила під ретельним оглядом лікарів, які перевіряли тиск, аналіз крові, протипоказання, паспортні дані та загальний стан КНУКіМівців.

4

Лікарі запевнили, що донором крові може бути кожен дієздатний громадянин у віці від 18 до 60 років. Донорство є безпечним, два рази на рік людина має здавати кров, це приносить тільки користь організму, стимулює його загальну активацію та відновлення, сприяє нормалізації кровообігу, профілактує серцево-судинні захворювання, стимулює імунну систему, зменшує навантаження на печінку і селезінку.

5

Бажаючих серед студентів КНУКіМ було чимало, але з тих чи інших причин не всі змогли здати кров.

6

Далі вся зібрана кров піде за призначенням: в лікарні, шпиталі, онкохворим, військовим АТО та багатьом хворим по всій Україні.

7

Молодь університету культури постійно долучається до благодійних акцій, не виключенням є і збір крові. Адже КНУКіМівці добре розуміють, що донорство – це важлива благородна місія для суспільства і вкрай необхідна допомога щодня, щомиті.

Email: abiturient@knukim.edu.ua