Doors Open Day у КНУКіМ

Дата: 15.02.2017 | Рубрика: Новини

У Київському національному університеті культури і мистецтв відбулася традиційна зустріч абітурієнтів із професорсько-викладацьким складом вишу на Дні відкритих дверей.

Гостями заходу стали абітурієнти з Вінницької, Київської та Хмельницької областей.

1 2

Після експрес-реєстрації у представників штабу «Абітурієнт-2017» і смачного сніданку вступники відправилися на екскурсію навчальним закладом.

3 4 5

Декани, завідувачі кафедр та викладачі КНУКіМ ознайомили молодь із переліком престижних спеціальностей, які пропонує університет, умовами вступу та освітніми програмами.

6 7

«Мені дуже сподобалося. Виступи викладачів були інформативними, нам дали чіткі відповіді на питання, що цікавили, і допомогли розібратися з усіма нюансами вступної кампанії», – поділився враженнями випускник столичного ліцею №157 Антон. Для себе в університеті культури одинадцятикласник обрав журналістику: «Я хочу завжди бути у вирі подій, проявити себе як справжнього фахівця, а університет надає усі можливості для цього. Після візиту до КНУКіМ вирішив спробувати власні сили у пробному творчому конкурсі на спеціальність «Журналістика»».

8

Абітурієнти відвідали сучасні аудиторії, фахові виробничі та мультимедійні навчальні лабораторії вишу, побачили потужну матеріально-технічну базу і високо оцінили модерний інтер’єр.

9 10 11

Учень загальноосвітньої школи №289 Данило відзначив, що бажає здобути якісну ІТ-освіту на Кафедрі комп’ютерних наук: «Побачивши високотехнологічне оснащення аудиторій, я зрозумів, – у КНУКіМ матиму змогу зробити вдалий старт у професійне майбутнє».

12

Найяскравішою частиною Дня відкритих дверей для майбутніх студентів стала тепла зустріч із Михайлом Поплавським.

(8)

«Ви знаходитеся в найкращому виші України – Київському національному університеті культури і мистецтв, – звернувся до молоді Михайло Поплавський. –У КНУКіМ створена особлива креативна атмосфера, де викладачі ставляться до студентів з великою повагою, а студенти відповідають взаємністю».

Спілкуючись з абітурієнтами, Михайло Поплавський особливу увагу зосередив на важливості вищої освіти та постійного розвитку:

«Університет культури сповідує філософію лідерів, філософію переможців і цьому навчає своїх студентів. Ваш успіх починається з усвідомленого вибору професії. Вступ до вищого навчального закладу – це ваш перший крок на зоряному шляху. Сьогодні повністю реалізувати себе може людина, яка має якісну освіту. Таку освіту ви отримаєте у КНУКіМ.

Будьте наполегливими й ніколи не зупиняйтесь на досягнутому. Ваша доля у ваших руках!».

Також Михайло Поплавський наголосив на активній співпраці університету з іноземними вишами-партнерами, що дозволяє студентам отримати подвійний диплом український та європейський та досягти кар’єрного успіху не лише в Україні, а й за кордоном.

(52)

Фотографуючись біля вишу, абітурієнти захоплено ділилися враженнями й планами на майбутнє зі студентами.

«День відкритих дверей допомагає краще зрозуміти, яким буде навчання в університеті та зробити правильний вибір. Я про КНУКіМ мрію ще з дитинства. Зараз відвідую підготовчі курси та готуюся до вступу на актора кіно і телебачення. Переконана, що КНУКіМівці – це люди, які хочуть і можуть докласти чимало зусиль, аби бути успішними, – підсумувала одинадцятикласниця Ірина.

13

Екскурсія Київським національним університетом культури і  мистецтв допомогла вступникам більш детально дізнатися про  студентське життя, побачити великі перспективи, які гарантує навчання в університеті, та впевнитися, що КНУКіМ – це виш успішного майбутнього.

14

Email: abiturient@knukim.edu.ua