Довгоочікуваний успіх

Дата: 12.05.2015 | Рубрика: Новини

Перша гра сезону Футбольної Асоціації Студентів Києва для КНУКіМівців пройшла успішно.

gPHbuQwX0l0

Нещодавно збірна команди з футболу Київського національного університету культури і мистецтв на футбольному полі Київського національного торгівельно-економічного університету прийняла своїх суперників – команду Державного університету телекомунікацій.

gUCUY5yrEcA lWe5nBXre4c

За час міжсезоння команда КНУКіМівців поповнилась новими гравцями та долучилась до регулярних тренувань із досвідченим тренерським штабом, тож на поле наші футболісти вийшли повністю підготовленими і позитивно налаштованими.

BYpDdD6V7hk O5dGNihVduE

Весь перший тайм тривала запекла боротьба за кожен сантиметр газону і м’яч. По-літньому спекотна і сонячна погода не завадила нашій збірній зайняти лідерські позиції у грі з перших секунд. Саме КНУКіМівець Влад Садовий відкрив рахунок і забив гол у ворота супротивника, вчасно відреагувавши на передачу партнера.

se9Uut1JE5w

У другому таймі обидві команди грали позиційно. Одна з таких атак дозволила нашим гравцям вийти на ворота Державного університету телекомунікацій і забити м’яч з рахунком 0:2. Точним ударом у нижній кут воріт відзначився Макс Ваколюк. Під завісу матчу КНУКіМівці заробили право на штрафний, що став заключним. Подарував перемогу мистецькому вишу Каха Джикіа: 0:3 на нашу користь.

5XB4PMNna-0

Перша гра сезону Футбольної Асоціації Студентів виявилася, безумовно, вдалою та успішною для збірної Київського національного університету культури і мистецтв! Попереду на гравців чекають вправи на витривалість та інтенсивні тренування, а згодом і участь у футбольних турнірах, які, сподіваємося, подарують КНУКіМівцям нову перемогу!