Хто в КНУКіМ приречений на славу?

Дата: 19.06.2013 | Рубрика: Новини

На початку весни проект КНУКіМ “Приречений на славу” сколихнув до битви талантів творчу молодь мистецького вишу. Танцюристи, співаки, бітбоксери, актори доводили свою приреченість на зіркове життя та після кожного відбіркового етапу із затамованим поглядом очікували результатів. В мріях кожного був фінал грандіозного фестивалю, адже аналогів студентського талант-проекту в Україні не існує.

_MG_0318 _MG_0343 _MG_0444 _MG_0499 _MG_0619 _MG_0691 _MG_0791 _MG_0810 _MG_0844

У фінал конкурсу ввішло 15 учасників, які 18-го червня на площі перед головним корпусом КНУКіМ змагались за звання “Приреченого на славу”. Дует “Сафарі“ (Радченко Ілона –ТЕС-90 к; Макарочкіна Анна – ТЕМ-80), гурт “Кофе на толпу” (Рамі Аль-Шаєр – МШБ-41 к; Дарованець Олександр – МШБ-41; Мар’ян Лисюк – РЕМС -1 курс, Соломія Северюхіна – естрадний вокал 1 курс), Пошелюжна Наталія (ТЕС-90 к), Коток Дмитро (Т-42), Люльчук Сергій (КББ-42), Куценок Наталія (ФП-49), Єршова Євгенія, Хованський Назар (КДД-11), Мостика Віктор (ТДНВ-22), Дунаєв Денис (ТЕС-90), Чупринський Олександр (ТБЗ-60), Косенко Надія (ТЕС-92 к), Стародуб Галина (ДМ-28), Морозова Олена (ТБА-32 к), Васильєва Ганна (ТЕС-92 к) – це імена артистів, композиції яких були представлені впродовж фіналу.

_MG_0032 _MG_0065_MG_0058_MG_0070 _MG_0082

Студентський парламент КНУКіМ посприяв атмосфері справжнього свята та творчого ажіотажу. Найвідоміший університет України святкував завершення навчального року воістину креативно, яскраво та оригінально. Напередодні гучного фіналу університет охопила феєрія трендової шоу-програми. Фестиваль відкрив танцювальний флешмоб, живі скульптури, боді-арт, запуск китайських ліхтариків, безкоштовні – морозиво, солодка вата, освіжаючий пунш. Протягом усього вечора азарт накопичувався не лише в учасників та їхніх затятих вболівальників, а й у інших відвідувачів, адже на заході розігрувалася тижнева відпустка на березі Чорного моря.

_MG_0396

Здібності студентів оцінювали відомі на всю країну діячі культури, люди по-справжньому приречені на славу та успіх – випускники та викладачі Київського національного університету культури і мистецтв:

• Анжеліка  Рудницька – співачка, віце-президент мистецької агенції «Територія А», народна артистка України;
  • Петро Дмитриченко – переможець дев’ятого сезону “Шанс”, бронзовий призер Слов’янського базару у Вітебську.
  • Анатолій Матвійчук – український співак, виконавець і автор (поет-пісняр і композитор) пісень української естради, народний артист України.
  • Андрій Князь – український співак у жанрі поп-музики та поп-року, автор та композитор, заслужений артист України.

Підтримати учасників прийшли не лише одногрупники, друзі та колеги, а й родичі, які приїхали з різних куточків України. Атмосфера фіналу була хвилюючою і в той же час захоплюючою, адже конкурсанти, незважаючи на переживання, надихались і насолоджувалися можливістю представити власні таланти.

_MG_0107 _MG_0426

Гостей заходу розважали Double life, Юлія Руднєва, Даша Доріс, «Не ваше дело RECORDS»& Black ONE, “Рвані міхи”, Петро Дмитриченко. На завершення конкурсу свою нову французьку пісню публіці представила Анжеліка Рудницька,  яка запросила всіх фіналістів на сцену, виконати танок тріумфаторів Final Fest та талант-шоу “Приречений на славу”. Фінал студентського талант-конкурсу подарував море якісної, хорошої музики, цікавих постановок, змістовних пісень, оригінальних образів та нових ідей і відкрив Україні імена найталановитіших студентів КНУКіМ:

_MG_0538Дениса Дунаєва (Гран-прі конкурсу)

_MG_0592
дует “Сафарі” (Лауреат конкурсу)

_MG_0034

Гран-призер Денис Дунаєв був нагороджений путівкою до Європи від партнера конкурсу, туристичної компанії NVS Travel Group. Лауреат талант-шоу дует “Сафарі” – путівкою до Чорного моря.

Email: abiturient_knukim@ukr.net