Ігор Білиць: 5D – це наш формат!

Дата: 20.03.2017 | Рубрика: Новини

Група студентів І-го курсу МШБ-46 продовжує набувати знань та практичних навичок з театрального менеджменту. І недаремно, адже сьогодні все популярнішим стає створення молодих незалежних театрів, діяльність яких вимагає знань з креативної економіки, бізнесу та управління.

Молодь уже встигла взяти участь у багатьох заходах, спрямованих на розвиток сучасного театрального мистецтва, відвідати досить велику кількість майстер-класів і зустрічей. Цікавим стало спілкування з Ігорем Білицем, викладачем, актором, вільним режисером, керівником творчого центру BilytsArtCentre.

КНУКіМівці довідались, як виникав незалежний театр, про його специфіку, проекти в межах центру та провокативну тематику вистав.

«Варто зробити виклик глядачеві, занурити його в непередбачувані обставини, злякати, показати якісь вибрики чи підпалити сцену; вистава у 5Dце наш формат», – сказав Ігор Білиць.

Окремо режисер зупинився на власних правилах успіху і розповів, як не втратити творчого я, вирішуючи фінансові та управлінські питання. Втім, зауважує Ігор Білиць, важливим лишається також кон’юнктурний аспект – створити одночасно цікавий і комерційно вдалий проект.

Наприкінці зустрічі Ігор запропонував студентам подальшу співпрацю, де менеджери зможуть проявити свої організаторські здібності та побувати за лаштунками вільного театру.

Email: abiturient_knukim@ukr.net