Інновації і творчий підхід – запорука вдалої практики

Дата: 30.12.2016 | Рубрика: Новини

Студентська практика є невід’ємною складовою процесу підготовки спеціалістів у вищих навчальних закладах. Студенти 2-го курсу групи КББ-45 та 3-го курсу групи ДМ-24 Кафедри інформаційної, бібліотечної та архівної справи КНУКіМ (керівник практики – кандидат історичних наук, доцент, доцент Кафедри інформаційної, бібліотечної та архівної справи, заступник декана Факультету культурології Олена Каракоз) на навчальній та виробничій практиці апробували знання, набуті під час навчання в університеті, у бібліотечно-інформаційних установах та у державних службах, зокрема у приватній українській авіакомпанії »Міжнародні авіалінії України».

1

Протягом практики у централізованій бібліотечній системі Солом’янського району студенти 2-го курсу групи КББ-45 Анна Лукомська, Анастасія Мусієнко та Інна Омеляненко організували та провели чимало культурно-мистецьких заходів у бібліотеках ЦБС. Так, у Бібліотеці № 15 для дітей книгознавці в рамках проекту, організованого фундацією Дарини Жалдак, підготували два захопливі заходи. Перший було проведено в ігровій формі з метою ознайомлення підростаючого покоління із творчістю та біографією таких українських дитячих письменників, як Олександр Дерманський, Іван Андрусяк та Григорій Фалькович.

3

Другий захід КНУКіМівці присвятили Новому року, тож провели тематичний конкурс для дітей, у якому Анна Лукомська виступила у ролі чортика, Анастасія Мусієнко – у ролі Баби Яги, а Інна Омеляненко – Снігової Королеви.

4

Креативні та творчі студенти також узяли участь у заході, проведеному у Бібліотеці ім. М. Бажана, з метою ознайомлення африканців з українською культурою. Вони показали маленьку виставу, перевтілившись у молодиць, які ворожать у ніч на Андрія, намагаючись довідатися ім’я нареченого.

5

Проходження практики із застосуванням інновацій та творчих підходів сприяють підготовці нової генерації працівників інформаційної та бібліотечної сфери, здатних до креативного мислення, творчої праці та професійного розвитку, і є запорукою успіху талановитої молоді у майбутній професії.

Email: abiturient_knukim@ukr.net