Історія та сьогодення ВСГУ

Дата: 16.02.2017 | Рубрика: Новини

Студенти першого курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» Факультету культурології КНУКіМ побували на оглядовій екскурсії у Вищому господарському суді України.

1

У ході екскурсії студенти відвідали музей історії господарських судів України, зали судових засідань, конференц-зал та бібліотеку суду.

2

В музеї історії господарських судів України студенти ознайомилися з матеріалами, які розповідають про історичні етапи становлення господарського (арбітражного) судочинства, оглянули персональні стенди, виставкові вітрини, що вміщують фотографії, біографічні дані, архівні документи, оригінали й копії державних і відомчих нагород Головних державних арбітрів Івана Красноступа, Івана Корчака, Юрія Матвєєва, голів Вищого господарського суду України Дмитра Притики, Сергія Демченка та інших.

3

Також першокурсники вивчили експозиції «Науковий потенціал Вищого господарського суду України», «Нагороди та відзнаки», «Подарунки», «Міжнародні зв’язки Вищого господарського суду України.

4 5

Переглядаючи стенди, альбоми «Арбітражні суди України», «Визначні судді господарських судів України», «Сьогодення господарських судів України», «Преса України про господарські суди України» студенти дізналися про діяльність господарських судів України та ознайомилися з їх видавничою діяльністю. Екскурсія у заклад надихнула молодь на подальший розвиток та допомогла відкрити нові обрії обраної професії.

6

Email: abiturient@knukim.edu.ua