Кафедра шоу-бізнесу відсвяткувала своє 18-річчя!

Дата: 16.06.2017 | Рубрика: Новини

Кафедра шоу-бізнесу КНУКіМ влаштувала грандіозне свято на честь свого 18-річчя! Студенти разом із викладачами натхненно розробляли концепцію, писали сценарій, створювали декорації, і все для того, щоб зробити дійство незабутнім.

На святковий захід у нічному клубі «Sorry, Бабушка» зібралось чимало гостей: зіркові студенти і викладачі, випускники і друзі кафедри. А ті, хто не змогли приїхати, записали відеопоздоровлення для рідної Кафедри шоу-бізнесу. Одним із таких був популярний випускник Університету культури, співак Вадим Олійник, який акцентував увагу на тому, що саме завдяки КНУКіМ студенти мають прекрасний шанс стати успішними та популярними.

А відомий бізнесмен і меценат Тимофій Нагорний у своєму відеопривітанні звернувся до майбутніх спеціалістів сфери шоу-бізнесу з такими словами: «Бажаю, щоб кожен із вас створив унікальний проект, який прославить Україну на весь світ».

Також свої теплі та щирі поздоровлення висловили музичний гурт «Ва-банк» і співак Олег Скрипка.

Знаменитий шоумен Ель Кравчук представив музичний подарунок з власних пісень, під які енергійно танцювали всі присутні на святкуванні.

«Для мене велика честь виступати сьогодні перед людьми, котрі через декілька років будуть створювати новий, ще кращий український шоу-бізнес і розвивати його», – зауважив співак.

Ліричним виконанням музичних творів вразив Влад Ульянич. Молодий, проте досить перспективний гурт «Блек джем» підкорив неймовірною енергетикою драйвового виступу. А заслужений артист України, співак та композитор Андрій Князь подарував чудову композицію «А на Україні», слова якої люблять і знають усі напам’ять.

Родзинкою святкової програми був виступ завідувача Кафедри шоу-бізнесу, доцента, кандидата мистецтвознавства Олени Хлистун. Викладач підготувала пісню, слова якої написала спеціально до свята. Через творчий номер педагог висловила свою любов та захоплення студентами і викладачами Кафедри шоу-бізнесу. Цьогорічні випускники Університету культури з великою вдячністю дарували Олені Хлистун букети квітів.

Вітальні слова прозвучали і від викладачів, котрі на сьогоднішній день репрезентують Кафедру шоу-бізнесу:

• заступника завідувача кафедри, старшого викладача – Олександра Тадлі
  • доктора економічних наук, професора, академіка Міжнародної кадрової академії, професора кафедри шоу-бізнесу – Ярослава Мартинишина
  • доцента кафедри, кандидата педагогічних наук – Тараса Григорчука
  • кандидата історичних наук, доцента кафедри – Лесі Малоокої
  • кандидата мистецтвознавства – Андрія Бурлуцького
  • доцента кафедри, кандидата економічних наук – Марії Проскуріної
  • викладача кафедри, фахівця з телемонтажу, аудіо-, відеовиробництва, постпродакшна – Олега Голобородька
  • доцента, кандидата педагогічних наук – Олени Диби
  • доцента, кандидата культурології – Юрія Злобіна
  • доцента кафедри, кандидата історичних наук, народного артиста України – Анатолія Матвійчука
  • асистента кафедри – Аліни Грушиної
  • завідуюча лабораторією кафедри – Оксани Крупи.

Професорсько-викладацький склад Кафедри шоу-бізнесу побажав студентам реалізації професійних мрій, а також, щоб кожна хвилина життя була наповнена щастям і позитивом.

Приємним сюрпризом для присутніх стало привітання від Михайла Поплавського.

«День народження Кафедри шоу-бізнесу сьогодні святкує вся Україна! Випускники Кафедри – успішні продюсери, топ-менеджери, керівники івент-агенцій відзначають це свято! Кафедра шоу-бізнесу є єдиною в Україні! Бажаю вам реалізувати здорові творчі амбіції! Ви є режисерами свого життя. Щастя, добра та шаленого студентського кохання!» – сказав Михайло Поплавський.

На завершення урочистої програми весь зал заспівав «Happy Birthday». Під звучання запальної мелодії організатори вивезли величезний торт. Студенти та викладачі кафедри загадували свої бажання та дружньою родиною задували свічки на святковому торті. Потому розпочалася феєрична вечірка для іменинників.

Email: abiturient_knukim@ukr.net