КНУКіМІВЦІ У РІЗДВЯНІЙ ХОДІ З ЗІРКАМИ

Дата: 09.01.2017 | Рубрика: Новини

Фольклорний ансамбль «Многая лєта» Кафедри бандури і фольклору Факультету музичного мистецтва КНУКіМ взяв участь в Різдвяній ході, що відбулася 7 січня у Києві.

IMG_4717-558x368

Організаторами заходу виступили Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара» та міжнародний соціально-етнокультурний проект Folk Ukrаine.

Хода пройшла за маршрутом: Софійська площа – Національна опера України – Хрещатик – Майдан Незалежності – Михайлівська площа – Володимирський проїзд – Софійська площа.

cYl6kOoU6-s

Незважаючи на морозну і дуже вітряну погоду, у заході взяли участь фольклорні колективи, колядницькі гурти, хори, багато киян і гостей столиці.

Після завершення ходи на Софійській площі відбулося спільне колядування і різдвяний концерт за участі фольклорних ансамблів «Божичі», «Володар», «Роксоланія», «Многая лєта», ансамблю старовинної музики «Хорея козацька», дитячих ансамблів «Орелі», «Райгородок» та автентичних колективів.

NodV-zvKyhA

Свої стародавні колядки і новорічні віншування глядачам із задоволенням подарував фольклорний ансамбль «Многая лєта» кафедри бандури і фольклору Факультету музичного мистецтва КНУКіМ (керівник Ганна Коропніченко). До студентського колективу із своїми різдвяними піснями долучився фольклорний колектив «Володар», в складі якого співають викладачі – фольклористи КНУКіМ Олег Коробов і кандидат мистецтвознавства, доцент Маргарита Скаженик.

DsvXQNXQIeM

Ось так творчо і талановито КНУКіМівці відроджують прадавні традиції українського народу, шануючи національну духовну культуру.

CMVWEsdOWZ8

Email: abiturient_knukim@ukr.net